Rüyada Bülbül Görmek

Prada Ayakkabı Koleksiyonu

Rüyada Ağırlık Görmek

Film Tarihinin En İyi Yönetmenleri ve En Ünlü Filmleri

Eşarp Nasıl Bağlanır?

Eşarp Modelleri 11 Ocak 2013
1.499

eşarp nasıl bağlanırEşarp uzun yıllardan beri gelen bayanların başlarını örtmesi için taktığı bir eşyadır. Dinimizde de belirtildiği gibi kadınların başlarını örtmesi öngörülmüştür. Bu aksesuar gün geçtikçe modaya ayak uydurmaya başlamıştır. Modayla birlikte eşarpların renklerinde ve bağlama şekillerinde çok fazla değişiklikler olmuştur.

Eşarp Nasıl Bağlanır?

Eşarp’ın nasıl bağlandığını siz bayanlara burada yazarak anlatmak zor olacağından eşarp nasıl bağlanır? Eşarp bağlama çeşitleri ve eşarp bağlama çeşitlerinin havaya ve ortama göre nasıl çeşitlilik gösterdiğini size video ve resimlerle anlatmaya çalışacağız. Ama biz size resimlerle anlatmadan önce klasik eşarp bağlamayı anlatalım;

  • Eşarbınızın ucundan içeri doğru kıvırın ve kıvırdığınız kısım içeride kalacak şekilde başınıza örtün. Çenenizin altından bir iğne ile bağlayın.
  • Eşarbın diğer iki ucu başınızın sol tarafından ve sağ tarafından aşağıya doğru sallanmış olup ve üçüncü ucunda başınızın arkasında bir üçgen şeklini oluşturacak şekilde durmalı.
  • Başınızın arkasında kalan kısmın sol tarafa doğru alın ve sol ucu sağdan arkaya doğru dolayarak başlangıç noktasına gelin.
  • Diğer eliniz ile eşarbın sağ tarafını sol elinizle tuttuğunuz tarafa  da sağlam bir  düğüm atın.Eşarbınıza da uygun bir çantada takarsanız çok uyumlu olursunuz.

Eşarp Nasıl Bağlanır Video

Benzer İçerikler
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

İlginizi Çekebilir
banner-1 Yemek Tarifleri