Rüyada Boynuz Görmek

Evde Enerji Tasarrufu Nasıl Yapılır?

Rüyada Ağaç Kabuğu Görmek

Çocukla Tatile Gidilecek En İdeal Yer: Kıbrıs

Rüyada Ekmek Görmek, Rüyada Ekmek Yemek Tabiri

Rüya Tabirleri 05 Temmuz 2011
14.911

Rüyada ekmek görmek, rüyada ekmek yemek ve rüyada ekmekle ilgili yapılmış olan rüya tabirleri şöyledir:

Rüyada Taze, yuşak yahut sıcak ekmek zahmetsiz helal kazanca ve bol nimete,

Katıksız ekmek yemek garip yaşamaya ve yalnız ölmeye,

Aşırı sıcak ekmek yemek gam ve kedere,

Esmer ekmek yahut mısır ekmeği geçim sıkıntısıyla beraber dinde kurtuluşa, Pide ve yufka yemmek bol rızka yahut kısa ömre,

Rüyada Arpa ekmeği takva ve kanaate,

Rüyada Pirinç unundan mamül ekmek işlerin durmasına ve sıkıntıya,

Mercimek ve bakla unundan yapılmış ekmek yoksulluk ve hüzne,

Birine ekmek vermek o sene bollok olacağına,

Rüyada Ekmek aramak yolculuğa, aradığı ekmeği bulmak yolculuktan elde edilecek dünyalığa,

Birçok ekmeğe sahip olmak uzun ömre, dost ve ihvanın (din kardeşlerinin) artmasına ve bol rızka,

Birkaç ekmek bulduğunu görmek gam ve kederden kurtulmaya,

Rüyada Bilinmeyen bir yerde yarım ekmek bulup bunu bir türlü yiyememek ecelin yaklaşmasına,

Rüyada Bilinen bir yerde yarım ekmek bulup onu eline almak yarı ömrün geçtiğine,

Rüyada ekmek konusundaki diğer rüya tabirleri de şu şekilde açıklanmaktadır:

Rüyada ekmek görülmesi sevinçle tabir olunur. Bir kimsenin rüyasında bir, iki veya yarım ekmek bulduğunu görmesi; o kimsenin keder ve sıkıntılarından kurtulacağına, kişinin bilmediği bir yerde yarım ekmek bulup onu yemek istediği halde yiyemediğini görmesi; o kimsenin ecelinin yaklaştığına, kişinin rüyasında birçok ekmeği olduğu halde bunlardan yemediğini gören kimse akrabalarına zarar vereceğine veya onlardan zarar göreceğine yorumlanır. Kişinin rüyasında sıcak bir ekmek yediğini görmesi; o kişinin keder ve sıkıntıya maruz kalacağına, kışının rüyasında pide yediğini görmesi o kimsenin ömrünün kısalığına, rüyasında bir ekmeği yanına astığını gören kimsenin fakir duruma düşeceğine işaret eder. Bir kimsenin rüyasında bir başkasına ekmek verdiğini görmesi; o sene ucuzluk olacağına, kişinin rüyasında ekmek bulmak için fırınları dolaştığını görmesi; o kimsenin yolculuğa çıkacağına, kişinin rüyasında katıksız ekmek yediğini görmesi; o kimsenin hastalanacağına, bir kimsenin rüyasında siyah ekmek yediğini görmesi; o kimsenin sıkıntıya duçar olacağına, arpa ekmeği yediğini görmek; kanaate, kişinin çavdar ekmeği yediğini görmesi; o kimsenin işlerinin azalacağına delalet eder.

Yorumlar

Yazıya 9 yorum yapılmış.

ayşe 25 Aralık 2012

rüyyamda kurabiye yiyorum görünmeyen biri yada ben hatırlamıyorum bunu sen yeme filancılar yesin dediler o dedikleri insanların çok büyük sıkıntıları var ben uyuandım ama elimde gerçekten kurabiye var gerçi gece uykusuzluk çektigimden uyku sersemi hep birşeyler yerim neyse uyandım ama kendimde dualar okuyarak uyandım hemen elimdekini kutuya bıraktım ve kurabiyeden çok sıkıntısı olana yedirdim ve bu rüyanın çok etkisinde kaldım beni bu rüya hakkında aydınlatırsanız çok sevinirim şimdiden teşekkür ediyorum saygılarımla

editör 25 Aralık 2012

Merhabalar;

Rüyanızda gördüğünüz sen yeme filancalar kişi yesin denen kişi sizin veya başkasının yapacağı yardım veya başka bişeyden dolayı büyük sıkıntıdan kurtulacak anlamına geliyor.

Teşekkürler

ecem 13 Şubat 2013

Rüyamda kaliteli şık bir sitenin yeşillikli ve çiçekli bahcesine birsürü masa konulmuş her masanın üzerinde 1-2 dilim pide ekmeği var ben bahçede yürürken birde arkadaşım var yanımda oda çocuk bakıcısıymış yanındaki kız çocuğu çok güzel ona yemek yediricek bende o yürüyüş esnasında bir kaç masadan ekmek alıp yiye yiye bahçe içerisinde geziyoruz ve bir masaya oturup yemek yiyiruz ama ekmekten başka birşey yemiyorum bianda site içerisindeki insanlar dışarı çıkıp masallara oturuyorlar herkez et ve ekmek yiyordu ve birde zorlu bir yolda yürürken köpekle kedi kavgasını gördüm ama bana zarar veremiyor bende çok korkuyordum…..bu görmüş olduğum ruyamla ilgili bana yorum yaparsanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler. SAYGILARIMLA…

editör 13 Şubat 2013

Merhabalar;

Rüyanızda çiçekli bahçe görmek;bir erkekle mesut bir evlilik yapacağınız anlamaına gelir.-Rüyada ekmek yediğinizi görmek;iyiliklerle ve güzelliklerle dolu bir rüya olarak yorumlanır ki emel ve arzularınız kısa zamanda gerçekleşecek demektir.-Rüyada kedi köpek kavgası görmek;Çok yakınınız olan bir insandan ihenet görecceğiniz anlamına gelir.

Teşekkürler

cemal 24 Şubat 2013

Rüyamda yarım ekmek arası az kuru soğan yiyordum ne anlama gelir çok teşekkür ederim

editör 05 Mart 2013

Merhabalar;

Rüyada soğan yediğini görmek;yalan söylemekten vazgeçeceğiniz anlamına gelmektedir.

Teşekkürler

büsra 27 Şubat 2013

Rüyamda yarım pide gibi ekmek ve sıcaktı. Yarısını böldüm ekmek dolabınin içine koydum sonra marketçı ile para kavgasına giriyorduk benim verdigm parayı beğenmiyordu beni aydinlatirsanz sevinirim..

editör 05 Mart 2013

Merhabalar;

Rüyada ekmek görmek;iyilik ve güelliklerle dolu bir rüya olarak yorumlanır,rüyada kavga etmek;bugünler çok güç ve çeşitli problemleri halletmek mecburiyeti ile başbaşa kalacağınıza işarettir.

Teşekkürler

ecrin 17 Ocak 2014

Rüyamda bi fırinda hamburger tarzinda ekmekler firindan cikiyo ve yan masalara dagitiimi gordum ne demek acaba

İlginizi Çekebilir
banner-1
Rüyada Yangından Kaçmak Tabiri

Rüyada Yangından Kaçmak Tabiri

02 Kasım 2015
5.983
Rüyada Bayramlaşmak

Rüyada Bayramlaşmak

21 Ekim 2015
3.509
Rüyada yumurta satmak

Rüyada yumurta satmak

27 Kasım 2014
3.282
Rüyada inek koşması

Rüyada inek koşması

27 Kasım 2014
1.090
Rüyada aciz bir kimse görmek

Rüyada aciz bir kimse görmek

22 Temmuz 2014
954
Yemek Tarifleri