20.5 C
İstanbul
Pazartesi, Haziran 20, 2022

Abiye Elbise Modelleri

Bayanlar her zaman özel, şık ve alımlı olmak isterler ki bu özel günlerde daha çok istenilen bir şey olur. Her kadın onlar için özel olan günlerde en şık olmak için haftalar öncesinden kıyafet arayışı içine girer ve o gün geldiğinde bütün dikkatlerin ve bütün gözlerin kendi üzerinde olmasını ister. Bu yüzden o gün sıradan bir kıyafet değil özel ve şık görünümlü abiye elbise modelleri arasından kendilerine en çok yakışacak olan modeli seçerler. Abiye elbise tarz olarak gerçekten kadınları daha şık ve ışıltılı göstermektedir. Bu yüzden özel günlerde en çok tercih edilen bir kıyafet türüdür.

Eğer kendinizi özel bir güne hazırlamak ile meşgulseniz mutlaka bir abiye elbise arayışı içerisindesiniz demektir. Bu konuda bir çok kişiden mutlaka fikir ve tavsiyeler almışsınızdır ama burada dikkat etmeniz gereken bir nokta vardır. Seçeceğiniz abiyenin size yakışacak bir abiye olması kadar bulunduğunuz dönemin modasına da uyum sağlamalıdır. Zamanında çok şık bir elbise kategorisinde olan abiye elbise modelleri zaman geçtikçe şıklığını başka modellere devretmektedir. İsterseniz size bu konuda 2016 yılının tarzını ve şıklığını yansıtan abiye elbise modellerini tanıtarak yardımcı olabiliriz.

2016 abiye elbise modelleri arasında ilk sırayı alan dantel kaplamalı abiyeler olacaktır. Renk olarak incelediğimiz zaman bayanlar için klasikleşmiş renklerin hakimiyetini koruduğunu görüyoruz . Kırmızı, siyah, beyaz, pudra rengi gibi renkler 2016 yılında da abiye elbiselerin rengi olacaktır. Renkler her ne kadar fazla değişiklik göstermese de modellerde biraz faklılıklar olacaktır. Örneğin uzun kuyruklu elbiseler bu yılki tasarımlara dahil edilmiştir. Ayrıca dantel ve tül işlemeler abiyelere çok zarif bir görünüm kazandırdıkları için abiyelerin vazgeçilmez seçenekleri haline gelmiştir ve 2016 yılında da vazgeçilmezlerden olmaya devam edecek gibi görünüyorlar. Uzun abiye elbise modelleri yanında kısa abiyeler de bu yıl tercihler arasında olacaktır. Özellikle genç kızların okul gecelerinde yada yıl sonu partilerinde tercih edebilecekleri bir modeldir. Bu tarz mini abiyeler arasında belden oturtmalı etekleri uçuş uçuş olan modeller genç kızlara şeker kız havası katacaktır. Ama eğer daha olgun yaşlardaysanız ve daha ağır bir havası olan bir model tercih etmek istiyorsanız uzun modeller arasından kuyruklu bir model tercih edebilirsiniz.

Sude Seçkin
Sude Seçkinhttp://www.kadinim.net
Kadınım.Net Editörü

Benzer İçerikler

7 YORUMLAR

Average
5 Based On 6

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Son Konular