13.7 C
İstanbul
Perşembe, Kasım 23, 2023

Ameliyatsız Bir Şekilde Fazla Yağlarınızdan Kurtulun!

Zimmer Z Lipo Cryolipoliz Cihazı

Ameliyatsız Olarak Fazla Yağlarınızdan Kurtulun!
Z Lipo vücudun birçok bölgesinde bulunan istenmeyen yağları ve yağ birikimlerini azaltmak için kullanılan bir yöntemdir. Bu cihazın çalışma prensibi çevre dokulara zarar vermeden yağların belirli bir dereceye kadar soğutulması prensibine dayanmaktadır. Yağlar belirli bir dereceye kadar soğutulunca programlanmış hücre ölümü gerçekleşir ve geri dönüşümsüz yağ hücre fonksiyonları küçülür.Oluşan ölü yağ hücreleri ise vücuttan doğal sistemi tarafından atılır. Zaman geçtikçe uygulamanın yapıldığı bölgede %30 – 40 oranında incelme olduğu gözlemlenir. Bu cihaz karın, basen, bel ve çevresi, kol, sırt ve göğüs kısmına sorunsuz bir şekilde uygulanabilmektedir. Uygulamanın yapılacağı bölge doktor tarafından belirlenir. Bölge belirlendikten sonra buraya cihaza özel olarak tasarlanmış olan nemlendirici ped yerleştirilir. 1 saat boyunca bu bölge vakum ile içe doğru çekilir. Bu şekilde uygulama tamamlanmış olur.

Vücut şekillendirme için kullanılan bu cihaz uygulama sonrasında hiçbir şekilde yan etki oluşturmamaktadır. Sadece uygulamadan sonra işlem yapılan bölgede hafif kızarıklıklar oluşur. Bu kızarıklıklar ise çok kısa sürede ortadan kalkmaktadır. Bu nedenle uygulama hastaların günlük yaşantılarına devam etmelerine engel değildir. Z lipo oldukça ağrısız bir uygulama olduğu için hastalar uygulama sırasında gazete ya da dergi okuyabilirler. Ancak bu uygulama hamilelere, emzirenlere, böbrek ve diyabet hastası olanlara uygulanmaz. Bunun dışında tüm cilt tipleri için uygundur ve uygulamasında bir sakınca yoktur. Seans sayısı uygulama alanı ve alanın genişliğine bağlı olarak ise uygulama yapılacak alana ve alan büyüklüğüne göre değişmektedir. Aynı günde birkaç farklı bölgenin tedavisi yapılabilmektedir.

Birçok tıbbi medikal cihazın satışını yapmakta olan Ortadoğu Medikal aynı zamanda Z lipo cihazının satışını da yapmaktadır.700’den fazla satış noktası ile müşterilerine bir adım uzaklıkta olan Ortadoğu Medikal, Türkiye’nin ilk lazer epilasyon cihazını getiren firma olarak müşterilerine her zaman en iyisini sunmaktadır. Siz de Z lipo cihazı ve diğer tıbbi medikal cihazlar için Ortadoğu Medikal ile iletişime geçebilirsiniz.

Sude Seçkin
Sude Seçkinhttp://www.kadinim.net
Kadınım.Net Editörü

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Son Konular