24.9 C
İstanbul
Çarşamba, Haziran 22, 2022

Ankara leke tedavisinde en başarılı yöntem hangisidir?

Ankara leke tedavisinde uygulanan kimyasal peeling ile artık hem güneş lekeleri çok daha hızlı ve etkili bir şekilde yok olacak hem de sizler istenmeyen bu görüntüden uzaklaşmış olacaksınız. Lekeler genellikle beyaz tenlilerde ve kadınlarda çok sık görülen durumlardan biridir. Bunların en başında ise güneş gelir. Yazın yapılan bilinçsiz güneşlenme sonucunda kişinin gerek yüzünde gerek omuz kısımlarında lekelenmeler meydana gelmeye başlayabilir. Bu durumda da bu lekeler kalıcı olur ve gün geçtikçe de artarak devam eder. Ankara leke tedavisi için yapılacak olan uygulama ile kimyasal peeling uygulanacak ve kişi cildini soydurarak lekelerden kurtulmanın en kolay yolunu bulmuş olacaktır.

leke tedavisi

Güneş lekesi tedavisi Ankara kliniğinde Buket Yıldırım ile artık kimyasal peeling uygulaması sunuluyor. Bu uygulamadan önce tabi ki lekelerin derinlikleri çok önemlidir. Lekeler ne kadar derin olursa o görüntüden kurtulmak elbette o kadar zor olacaktır ama bunun için de seans aralıkları arttırarak lekelerin yok edilmesi sağlanılır. Güneş lekesi tedavisi Ankara kliniğinde ortalama olarak 6 seans aralığında sürebilir. Her seans sonrası birkaç boyunca da uygulana bölümde soyulma meydana gelebilir ve kızarıklıklar ortaya çıkabilir. Bu süreç birkaç gün sonra son bulacak ve ortalama 15 gün sonra yeni seansa düzenli olarak gidilerek tedaviye devam edilecektir.

Kimyasal peeling Ankara tedavi merkezi ile hem acı duymayacak hem de en etkili şekilde kurtuluyor olacaksınız. Uyuşturulan cildin soyulma işlemi sizleri acıdan uzaklaştırmış olacak. Kimyasal peeling Ankara uzmanı Doktor Buket Yıldırım en etkili sonuçları almanız için tüm teknoloji sunuyor olacak. O halde sizlerde rahatsız olduğunuz lekelerden kurtulmak için doktorunuz ile görüşmeye başlayınız ve en kısa zamanda düzenli olarak seanslarınıza katılmaya başlayınız. Kimyasal peeling için unutmayınız gereken noktalardan biri elbette düzenli olarak devam etmek ve bu süre sırasında, sonrasında da güneşten uzak durmak olacaktır. Unutmayın ki güneş lekelerin çıkması için yeniden çalışmasını başlatacaktır. Güneşlenme sırasında mutlaka koruyucu krem ile önlem almalı ve lekelerin oluşmaması için adımlarınızı emin atmalısınız.

Sude Seçkin
Sude Seçkinhttp://www.kadinim.net
Kadınım.Net Editörü

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Son Konular