11.7 C
İstanbul
Perşembe, Ocak 26, 2023

Armoni perde ile Bitcoin Yöntemi İle Alışverişin Avantajları

Özellikle 2017 yılının başlarından itibaren gündeme sarsarak yeni bir ekonomi olarak karşımıza çıkan bitcoin sistemini ve bu sistemin alışveriş sistemleri olarak önde gelen tüm özelliklerini bitcoin üzerinde durarak ele almak gerekmektedir. İşte tüm bu noktalar dikkate alındığı zaman bitcoinin sağlamış olduğu tüm unsurlar daha net bir halde kendisini gösterecektir.  Bitcoin yöntemiyle alışverişin sağlamaya devam ettiği avantajlardan olarak bu yöntemin sağlamış olduğu birçok olumlu yönleri üzerinde durulması gerekecektir. Öncelikle kısa bir bitcoin nedir, ne değildir, nasıl kullanılır bitcoin ile stor perde satışı yapan Armoni Perde yönlerine küçük bir başlık açarak yer vermek gerekir.

Bitcoin İle Perde

Kısaca bitcoin

Bitcoin kısaca “btc” ilk olarak 2009 yılında Çinli bir bilgisayar yazılımcısının geliştirmiş olduğu ancak herhangi bir kurumsal merkezinin olmadığı ve tamamen anonim özellik gösteren ödeme yöntemidir. Kart veya farklı bir somut cihazı ya da temaslı sistemi yoktur. Ödeme yöntemi tamamen açmış olduğunuz wallet yani hesap cüzdanınızdan yürütülmektedir. Hesap açarak ödeme işlemlerinde kullanılabilir. Özellikle günümüzde Bitcoin ile stor perde satışı yapan Armoni Perde gibi alışveriş imkanı tanıyan yerlerde de kullanılmaya başlandı. Ödeme yöntemini bitcoin kabul eden alışveriş sitelerinde bitcoin şifreniz %0 ihtimal ele geçirilme durumuyla tamamen  0 güvenli alışveriş olanağı tanıdığından şimdiden önde gelen Avrupa ülkeleri tarafından kullanılmaktadır.

Düz gri renk stor perde modelleri

Bitcoin Türkiye’de kullanılıyor mu?

Online alışveriş Türkiye’ye internetin geldiği 90’lı yıllardan itibaren yerleşmeye başladı. Fakat o zamandan günümüze halen geçerli ödeme yöntemleri olarak bank kart ya da kredi kartları kullanılmaktaydı. İşte bu unsurlar dikkate alınarak  Bitcoin ile stor perde satışı yapan Armoni Perde gibi yerler meydana gelerek Türkiye’de de kullanılmaya başlandığı hemen görüldü. Tamamen yasal bir unsurda hizmet veren bu sistem sağlamış olduğu tüm bu özellikleriyle beraber öne çıkan bir işlem olarak değerlendirilmektedir. Tüm bu işlemler baz alındığı zaman da bitcoin ödeme yönteminin Türkiye çapında da kullanıldığı bilinmektedir.

Gıda sektöründen giyim sektörüne, konfeksiyon ürünlerinden rezervasyon işlemlerine, ev dekorasyonu olarak bitcoin ile stor perde satışı yapan armoni perde satan yerlerden inşaat sektörüne kadar hemen hemen akla gelebilecek her yerde kullanılmaktadır. Bu denli kullanım alanının yaygın halde yer alması da göstermektedir ki her yerden kullanılabilir. www.armoniperde.com.tr

Önceki İçerik
Sude Seçkin
Sude Seçkinhttp://www.kadinim.net
Kadınım.Net Editörü

Benzer İçerikler

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Son Konular