16.8 C
İstanbul
Cuma, Aralık 16, 2022

Aşk Acısı Nasıl Geçer

aşk acısı

Aşk Acısı Nasıl Geçer

Günümüzde başlanan bir ilişkinin aşk acısı ile sonlanması özellikle hanımları derinden etkilemektedir. Pek çok genç ve yetişkin kadınlar bunun etkilerini uzun yıllar üstlerinden atamaz iken yaşanan her olumsuz olayda bu anlar onların karşısına tekrar çıkmaktadır. Eğer sizde aşk acısı yaşıyor ve bu acıya son vererek renkli hayata sahip olmak istiyorsanız işte sizler için önerilerimiz;

İletişimi Sonlandırın

Ayrıldığınız kişi ile konuşmalarınızı ve görüşmelerinizi tamamen kesin. Ayrılsak da arkadaşız yaklaşımı sizi daha da üzecek ve o gülerken sizin içiniz kan ağlayacaktır. Bununla birlikte ortak arkadaşlarınız var ise onlar ile görüşmelerinizde ayrılmış olduğunuz kişiden asla bahsetmeyin. Aşk acısı çekmenizi belirleyen faktörlerden en büyüğü umut ve ümit beslemektir.. Umudunuz varsa unutamassınız. Bir ilişkiyi bitirirken ya herşeyiyle birlikte bitirip bütün umutları yok edin ya da ayrılmayın. Unutmanın tek yolu budur.

Duygusal Müzikler Dinlemeyin

Ayrıldan sonra hepimizin yaptığı şey şüphesiz hemen duygusal müzikler dinleyip melankoliye bağlamak. Aşk acısı çektiren bu davranıştan kaçınmalısınız. Aşk acısı çekmemenin tek yolu kabullenip önünüzdeki hayata bakmaktır.

Hediyeleri Atın

Ayrılmış olduğunuz kişiden aldığınız hediyelerin anısını ve değerini test edin. Sizi düşündüren ve güzel anları bulunan hediyeleri derhal çöpe atın. Bu hediyeleri gördükçe daha kötü olacak ve o anlara tekrar döneceksiniz.

Arkadaşlarınız ile Vakit Geçirin

Ayrıldıktan sonra oldukça üzüntülü anlar geçireceksiniz ki bu tamamen doğaldır. Ancak bu aşk acısı üzüntüyü içinize atmayıp arkadaşlarınız ile paylaşın. Çıkıp onlar ile gezin zaman geçirin. Kısa süre sonra sizi üzen kişiden daha değerli olan şeyleri görebileceksiniz.

Ayrıldıktan Sonra Asla

Bayanların ve özellikle genç kızların yaptıkları en büyük hatalardan biri de ayrıldıktan sonra hemen başka bir ilişkiye başlamaktır. Aşk acısı çeker iken oldukça hassas olan ve doğru düşünemeyen hanımlar kendilerini başka erkeklerin kollarına atmaktadır. Ancak bu sizi daha çok üzecektir.

Ne olursa olsun şunu unutmayın ki; şuan ne kadar üzülüyorda olsanız, ilerde aşk acısı çektiğiniz bu günleri hatırladığınızda kendinize güleceksiniz 🙂

Sude Seçkin
Sude Seçkinhttp://www.kadinim.net
Kadınım.Net Editörü

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Son Konular