12.7 C
İstanbul
Perşembe, Kasım 23, 2023

Ayak Bakımı Bakırköy Beautyderm’de yaptırılır!

Ayak Bakımı Bakırköy ve Nişantaşı gibi güzellik merkezi ve kliniklerin oldukça yoğun olduğu bölgelerde genellikle her salonda yapılmaktadır. Ancak ayak bakım uygulamalarında mutlaka uzman kişiler hizmet vermelidir. Aksi halde kolay gibi görünen bu işlemlerde istenmeyen ayak problemleri meydana gelebilmektedir. Ayak bakımı Bakırköy merkezde bulunan kliniğimizde uzun yıllardan beri yapılmakta olan bir işlemdir ve yine uzun yıllardan beri belirli bir müşteri potansiyeline sahiptir. Bizler Beautyderm ailesi olarak her bir hastamız için özenle randevularımızı oluşturur ve kişiye özel bakımlarımızla hastalarımızın memnuniyetini her daim ilk planda tutarız.

Deforme tırnak bakımı uygulaması da yine kliniğimizde yapılan ve oldukça tercih edilen bir tedavi yöntemidir. Deforme tırnak bakımı genellikle uzun süre kapalı kalan ayaklarda ve baskıya uğramış ayaklarda meydana gelen bir tırnak problemidir. Bu nedenle de bu tür tedavilerde ilk yapılacak şey ayakkabı seçimine son derece dikkat edilmesi gerektiğidir. Kesinlikte tırnakların bası görmesini engelleyecek bollukta ayakkabılar giyilmelidir. Ayakkabı seçiminin ardından da önemli olan ikinci detay tabi ki deforme tırnaklara uygulanacak özel bakım ve tedavilerdir. Bizler her alanda olduğu gibi tırnak bakımı konusunda da uzman kişiler tarafından hastalarımıza kaliteli tedavi uygulamaları sunmaktayız. Bu tedaviler arasında deforme tırnak bakım ve tedavisi de yer almaktadır.

ayak-bakimi-1

Gebelikte ayak bakımı ise yine önemli olup, mutlaka özel bakımlar ile ayakların rahatlatılması gereken bir durumdur. Gebelikte ister istemez anne adaylarının ayaklarında ve vücudun diğer bölgelerinde aşırı şişkinlikler ve ödem meydana gelebilmektedir. Bu bölgelerin en başında da tabi ki ayaklar gelmektedir. Aşırı şişen ayaklara genellikle daha önceden giydiğimiz ayakkabılarımız dahi olmamaktadır. Gebelikte ayak bakımı yaptırmak için de tercih edebileceğimiz merkezimizde bizler hamile bayanlara özel olarak kullanılan yağlar ve kremler ile ayaklara masajlar uygulayarak rahatlamasını ve ödemlerin biraz olsun inmesini sağlıyoruz. Sizler de ailemizin üyesi olmak ve ayak bakımı, el bakımı gibi önemli ve gerekli işlemlerden faydalanmak için www.beautyderm.net sayfamızı ziyaret edebilir ve randevunuzu kolaylıkla alabilirsiniz.

Sude Seçkin
Sude Seçkinhttp://www.kadinim.net
Kadınım.Net Editörü

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Son Konular