Baklava Siparişi

0
1277

Baklava SiparişiBaklava Siparişi, Baklava, Türk mutfağı başta olmak üzere Yakın Doğu ve Güney Asya mutfaklarında önemli bir yer edinen hamur tatlısıdır.Baklava; hamurun ince yufkalar halinde açılıp,aralarına isteğe göre antep fıstığı,ceviz,fındık veya badem koyularak yapılır.Tatlandırıcı olarak daha çok şeker şerbeti tercih edilmesine rağmen bal şerbeti de kullanılabilir.

Baklava Siparişi

Baklava siparişi verebileceğiniz  sitemizde, her türlü baklava çeşidine ulaşabilir, baklava hakkında daha detaylı bilgi alabilir ve siparişinizi verebilirsiniz.

Baklava sipariş edeceğiniz ürünlerimizde hamur içeriği aynı olmakla birlikte, hamur içeriğinde; 1.sınıf sert buğdaydan üretilen lüks baklava unu,yumurta,su ve tuz harmanlanıp yoğurularak yapılır.

Baklava siparişlerinizin teslimatımı Türkiye’nin herbir noktasına baklavasiparis.com adresinden kargo ile yapılmaktadır. Ödeme baklavasiparis.com adresinde kredi kartı veya kapıda nakit ödeme ile gerçekleşmektedir.Kredi kartına taksit imkanımızda bulunmaktadır. Baklava siparişinizi isteğinizi göre paketleme olanağına sahipsiniz. Baklava siparişi tamamlamadan önce lütfen ayrıntılı bir şekilde belirtmeyi unutmayınız. Örnek olarak 5 kg baklava siparişi etmek istiyorsunuz ama 3 kg ve 2 kg olmak üzere iki kutu halinde kargoya verilmesini önerebilrsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.