18 C
İstanbul
Çarşamba, Kasım 22, 2023

Bebek Kitapları

Bebek Kitapları bebeğinizin gelişimine katkısı olacak bilgileri içeren, ebeveyn olarakta sizi bilgilendirirken aynı zamanda eğlendirecek içerikleri barındırmaktadır. Annelik ve bebek bakımından, tuvalet eğitimine, okul öncesi kelime dağarcığını geliştirmesine yardımcı olacak kitaplara kadar birçok kitap türünü bulunmaktadır.

Bebeğinize kitap okumak için yalnızca onun uykusu geldiği ve ya ağladığı zamanları değil, algısının açık olduğu zamanları da tercih etmelisiniz. Bu durum hem bebeğiniz ile aranızdaki sevgi ve güven ilişkisini kurmanızı hem de iletişim kurmanıza önemli bir katkı sağlar.

 

Abc bebek olarak tüm dünyada en çok satan bebek kitapları ve çocuk kitaplarını sizlere sunmaktayız. Bebek Gelişim Kitapları , Çocuk Hikaye Kitapları , Bebek Kitapları ve Okul öncesi eğitim kitapları sitemizde sizleri bekliyor. Okul öncesi eğitim kitaplarımızda; çocuğunuzun kelime dağarcığını geliştirmesine katkıda bulunarak, dokunma duyusuna hitap eden kartlar ve kitaplar ile eğlenirken öğrenmesini sağlayabilirsiniz. Çocuk hikaye kitaplarımızda; 3 boyutlu hikaye kitapları sayesinde bebeğinizin zihinsel gelişimine katkıda bulunarak okuma alışkanlığını eğlenceli hale getirebilirsiniz. Bebek gelişim kitaplarımızda; eğitici kartlar sayesinde çocuğunuzun görsel hafızasını, konsantrasyon becerisini, bilişsel ve dil gelişimlerinin güçlenmesini ve problem çözme yeteneklerini geliştirmesini sağlayabilirsiniz.

İlk ve tek bebek bakım kitabı olan Annelik ve Bebek Bakımı sağlık bakanlığından onaylı ve en çok satılan kitaplarımız arasında yer almaktadır. Ayrıca İngiltere, Avustralya gibi bir çok ülkenin yayınevleri ile iletişim halindeyiz. Türkiye’nin her yerinden sizin siparişlerinizi alarak, yüzlerce kitabı beğeninize sunuyoruz. Abcbebek.com güvencesi ile çocuğunuzun ve bebeğinizin gelişimine katkıda bulunacak kitaplarımızı sitemizden sipariş edebilirsiniz!

 

Sude Seçkin
Sude Seçkinhttp://www.kadinim.net
Kadınım.Net Editörü

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Son Konular