Bikini Modelleri

0
5537

Bikini modellerinde bu sene de sektörün önde gelen markaları 2016 yaz kreasyonlarını tanıttı ve 2016 bikini modelleri ile yaz modasını belirlediler. Yoğun ve tempolu geçen bir dönemin ardından tatil yapmak ve birazda olsa her şeyden uzaklaşma hissi herkesin isteğidir. Yavaş yavaş planların yapılıp alışveriş listeleri oluşturulmaya başlandığında 2016 yılının bikini modellerine de bakmamak olmaz. Her yıl modacıların birbirinden özel tasarımlarıyla karşı karşıya kalsak da bikini modeli araştırmaya başladığımızda tasarımıyla birlikte kullanışlı ve rahat olmasına da dikkat etmekteyiz. Tasarımlarıyla ve kaliteleriyle ilk sıralarda yer alan markaların 2016 bikini modellerine gelin hep birlikte bakalım.

Bikini modellerini oluştururken hangi özellikleri göz önüne almışlar, hangi renkleri kullanmışlar ve nasıl tasarımlar oluşturmuşlar.

Bikini Modelleri

Kom‘un bikini modellerine baktığımızda çeşitli temaların işlendiğini görüyoruz. Afrika rüyası, gökkuşağı, orman çiçekleri, dantel vs gibi temaların bulunduğu KOM bikini modellerinde vücudu saran kalıplar kullanılmıştır. Göğüs bölgenizi ön plana çıkaran ya da toparlayan modellerin yanı sıra vücudunuzu toparlayıp düzgün görünmesini sağlayan modeller ön plandadır.

Bikini modellerinde inceleyeceğimiz diğer markalar; Penti, Sunset, Koton, H&M, Zeki Triko. Bizi takip edin, modayı takip edin 🙂

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.