24.9 C
İstanbul
Cumartesi, Haziran 25, 2022

Bileklik ve Güneş Gözlüğü Trendi

Bir bayandaki aksesuar eksikliği çok çabuk göze çarpmaktadır özellikle yaz aylarında boş bırakılmış bilekler yarım kalmış bir hazırlanmayı anımsatmaktadır. Bu yüzden bayanlar kıyafet seçer gibi itina ile takı aksesuarı seçmektedir bunlardan bir tanesi bilekliktir. Bileklik takı çeşidi olarak yüzlerce farklı tarza sahiptir. İsterseniz spor görünümlü bileklikler yada klasik görünümlü bileklik seçebilirsiniz. Bu tamamen sizin o gün ne giyeceğinizle alakalı bir tercih olacaktır. Örneğin o gün şık bir abiye giymişseniz hasırdan yada deriden tasarlanmış bir bileklik kullanmanız hiç de uygun olmayacaktır. Bunun yerine taş süslemeli, altın ya da gümüş görünümlü bir bileklik kullanabilirsiniz. Yada spor bir kıyafet giymişseniz buna yakışacak en iyi bileklik tarzı deriden tasarlanmış yada hasırdan örülmüş bir bilekliktir. Unutmayın kadın bir bütündür ve bu bütünün parçaları doğru seçilmelidir.

Yaz aylarında her yaş gurubunun sahip olması gereken en önemli aksesuar güneş gözlüğüdür. Hatta aksesuar olarak değil bir gereklilik olarak da güneş gözlüklerine ihtiyacımız vardır. İsterseniz önce ihtiyaç konusuna değinelim. Yaz aylarında güneşin kavurucu sıcaklarında dışarı çıkmak zorunda kaldığımızda gözlerimiz güneşin bir çok zararlı ışınlarına maruz kalır ama eğer kaliteli bir güneş gözlüğü takarsanız bu zarardan büyük oranda korunmuş olursunuz. Bir diğer konu olan aksesuar mevzusuna. Güneş  gözlükleri aksesuar içinde kullanıldığı için seçim yaparken yüz tipinize uygun olan bir güneş gözlüğü seçmelisiniz. Mesela yüzünüz çok küçükse kocaman bir güneş gözlüğü hiç de doğru bir seçim olmayacaktır. Büyüklüğü küçüklüğü bir yana şekil itibarıyla yüz hatlarınıza uyum sağlamalıdır.

Gördüğünüz gibi aksesuarlar kesinlikle küçümsenecek bir şey değildir. Bazen yanlış seçilen bir aksesuar her şeyin kötü görünmesine sebep olabilir. Yada tam tersi doğru seçilen bir aksesuar ile her şeye farklı bir hava katabilirsiniz. Örneğin şık bir elbiseyi sıfır aksesuarla taşıdığınızı düşünün. hep bir şeyler eksik kalmış gibi görünmez mi sizce? İşte tam da bu yüzden  bayanlar bu konuda biraz araştırma yaparak aksesuar seçimi yapmalıdır. bu zevkine güvendiğiniz bir arkadaş da olabilir, modayı takip etmemizi sağlayan moda dergileri de olabilir. Ayrıca www.modamislina.com sitesinin geniş ürün yelpazesinden zevkinize uygun bileklik ve güneş gözlüklerini uygun fiyata satın alabilirsiniz.

Sude Seçkin
Sude Seçkinhttp://www.kadinim.net
Kadınım.Net Editörü

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Son Konular