14.6 C
İstanbul
Cuma, Ekim 14, 2022

Bursa’nın En Yeni Oteli!

2017 yılında hizmet vermeye başlayan Holiday Inn Bursa City Centre,Dünya’nın en büyük oteller zinciri bünyesinde bulunuyor. Konaklama, yiyecek ve içecek faaliyeti, özel gün gibi pek çok gün için ideal ve lüks konforu ile sizlere hizmet veriyor. Toplantı ve etkinliklerinizi düzenleyebileceğiniz, fitness ve open lobby hizmeti ile eşsiz bir keyif yaşayabileceğiniz Bursa Holiday Inn Bursa’da konaklayacağınız zamanlarda sizi karşılayabilecek en yeni ve en lüks otel!

Bursa Holiday Inn müşteri memnuniyetine son derece önem veren bir oteldir. Güler yüzlü personele sahip olan Holiday Inn Bursa City Centre, ziyaretçilerinin tüm ihtiyaçlarını giderebilmek için hizmetinizdedir! Bunun yanı sıra da her türlü sorununuz için 7/24 saat çalışan bir ekibi bir arada barındırıyor.

Open Lobby Hizmeti

Bursa’da ilk Open Lobby konseptine sahip olan Holiday Inn Bursa City Centre, lobby, bar-restaurant, dinlenme salonu, oyun alanı, fitness salonu ve şehrin merkezinde olan konumu ile ticari ve turizm amaçlı konaklamayı düşünen kişiler için Bursa’da en iyi seçeneklerden birisidir. Ayrıca wifi, fax, tarayıcı ve bilgisayar gibi çeşitli cihazlara da otelin bünyesinden erişerek tüm ihtiyaçlarınızı giderebilmeniz mümkün.

Fıtness Alanı

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi Holiday Inn Bursa’nın misafiri olduğunuz sürece, sosyal hayatınızda ki birçok aktiviteyi burada devam ettirebilmeniz mümkün.06:30 – 21:30 saatleri arasında Fitness salonunda dilediğiniz gibi eğlenebilir, spor aktivitelerinizi yerine getirebilirsiniz.

Şehrin Merkezine Olan Konumu ile Birçok Kolaylığı da Beraberinde Getiriyor!

Bir otelin içindekiler kadar konumu da oldukça önemlidir. Otel Bursa’nın merkezinde yeşil doğası ile iç içe bir mekanda yer alıyor. Buraya ulaşım son derece kolay. Otelin bulunduğu konumdan tarihi yerlere ve şehrin diğer ilçelerine de ulaşım oldukça kolay ve imkanlar çok. Misafirlerinizi de bu sayede rahatlıkla ağırlaya biliyorsunuz. Kent merkezine, turistik yerlere ve alışveriş merkezlerine oldukça yakın bir konumda yer alıyor.

Daha detaylı bilgi için : www.hibursacitycentre.com

Sude Seçkin
Sude Seçkinhttp://www.kadinim.net
Kadınım.Net Editörü

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Son Konular