12.6 C
İstanbul
Salı, Kasım 1, 2022

Burun Estetiği ve Detayları

Burun Estetiği ve Detayları

Güzel bir görünüm için yıllarca çaba sarf eden erkekler ve bayanlar bu bağlamda en çok burun bölgesinin estetik duruşundanşikayetçi olmaktadır. Güzel bir vücuda sahip olmak ile birlikte vücudun en çok göze batan bölgesi olan burunun yapısı ve görünümü oldukça önemlidir. Diğer bir adı da rinoplasti olan burun estetiği operasyonları ülkemizde de son dönemlerde en çok yapılan estetik ameliyatlarıdır.

Estetik ameliyatlarından yararlanmak istiyor ancak burun estetiği ameliyatlarını kimlerin yaptırabileceğinden emin değil iseniz işte cevap. Burun estetiği operasyonlarını 18 yaşını doldurmuş olan ve herhangi bir ruh, beden sağlığı sorunu olmayan herkes burun estetiği ameliyatlarından faydalanmaktadır. Bu aşamaların tamamlanması ise estetik operasyonlara başlanmadan 2 3 saat içerisinde gerçekleştirilmektedir.

Burun estetiği sadece güzel bir görünüm için yapılmamaktadır. Vücudumuzun en önemli organlarından olan burun, nefes ve koku alma organımız olduğu için pek çok farklı sağlık sorunu ile de estetik ameliyatlarına ihtiyaç duyulmaktadır. Bu yüzden ülkemizde burun ameliyatlarına ihtiyaç duyan kişilerin %30 u bu ameliyatı daha rahat bir şekilde nefes almak için gerçekleştirmektedir.

Burun Estetiği Ameliyatı

Burun estetiği ameliyatları yaklaşık olarak 1 saat sürmektedir. Normal şartlarda 1 saat süren bu ameliyat belirli sağlık sorunlarına göre uzayabilmektedir. Gerekli olan ameliyathane şartları gerçekleştirildiğinde burun estetiği ameliyatları gerçekleştirilir. Burun estetiği sonrasında yaklaşık olarak 4 saat boyunca hiçbir gıda tüketilmemekte ve istirahat içerisinde olunmalıdır. Burun estetiği ameliyatı güvenilir bir ameliyat olduğundan uzmanlar veya herhangi bir devlet hastanesinde gerçekleştirilebilir.

Sude Seçkin
Sude Seçkinhttp://www.kadinim.net
Kadınım.Net Editörü

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Son Konular