27.6 C
İstanbul
Pazar, Temmuz 31, 2022

Burun Estetiğinde Sonuç Önceden Görülebiliyor!

Tüm dünyada en çok yapılan estetik müdahaleler arasında burun estetiğinin olduğunu biliyor musunuz? Burun kemerinin düzeltilmesi, burun deliklerinin küçültülmesi, burun ucunun kaldırılması gibi çeşitli müdahaleler ile çok daha güzel ve yüz ile uyumlu bir burun görünümü elde edilebiliyor. Elbette tıp teknolojisindeki yenilikler burun estetiği alanında da pek çok yüz güldüren gelişmeyi beraberinde getirdi.

Bunlardan biri de sonucun artık ameliyat öncesinde görülebiliyor olmasıdır. 3 boyutlu görüntü teknolojisi sayesinde ameliyattan sonra burnunuzun nasıl görüneceği ve yüzünüzün yeni burun görünümü ile nasıl bir görüntü sergileyeceğini biliyorsunuz. Dolayısıyla ameliyattan sonra bir sürpriz ile karşılaşma olasılığınız da böylece ortadan kalkıyor. Bu gelişmeler daha fazla sayıda kişinin ameliyat için estetik merkezlerinin kapısını çalmaya başlamasını sağladı.

Hayal Ettiğiniz Burun Yüzünüzle Uyumlu mu?

Aslında bu yeni teknoloji en çok estetik sonrası yaşanan pişmanlıkları ortadan kaldırıyor da diyebiliriz. Çünkü çok sayıda kişi beğendiği bir burun görünümünün kendisinde olmasını istiyor. Ancak bu burun yapısının kendi yüzü ile bir harmoni oluşturmadığı aşikar olabiliyor. Hekimlerin uyarısına karşın ısrarcı tavır sergileyenler ameliyattan sonra hüsran yaşayabiliyor. Şimdi ise bu yeni teknoloji sayesinde ısrarcı tavırlar yerini hekimlerin önerilerine bırakmaya başladı.

Burun estetiğinden sonra yeni görünümün yüz ile uyumlu olması muazzam derecede önem taşıyor. Hiç kimse dışarıdan bakıldığında burun estetiği olduğunun bilinmesini istemez. Ancak söz konusu uyumsuzluk ameliyat gerçeğini ele veriyor. Oysa daha doğal ancak daha güzel bir burun görünümünün tercih edilmesi estetik olduğunuzu gizlemenizi de sağlıyor. Elbette bu noktada hekimlerin deneyimi ve başarısının da son derece önemli olduğu biliniyor.

Burun bölgesine yapılan estetik müdahaleler sonrasında nasıl bir görünüm kazanacağınızı da belirleyen yeni teknolojiler sizin de ameliyat kararı vermenizi kolaylaştırabilir. En yeni tekniklerle neler yapılabildiği ve hangi avantajların burun estetiğinde geçerli olduğu konusunu Vanity Klinik web adresinden öğrenebilirsiniz. Kliniğin internet sitesinde oldukça detaylı bilgiler bulunuyor.

Daha önce bu ameliyatı yaptıranların öncesi ve sonrası fotoğraflarına da bakmak isteyebilirsiniz. Doğal bir burun görünümüne sahip olmak isteyen herkes bu konuda mutlaka daha fazla bilgi sahibi olmalı! Bunun için Vanity Klinik web sitesine mutlaka uğramanızı öneriyoruz.

Sude Seçkin
Sude Seçkinhttp://www.kadinim.net
Kadınım.Net Editörü

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Son Konular