26.7 C
İstanbul
Salı, Temmuz 5, 2022

Burun Küçültme Ameliyatı Nedir?

Burun estetik operasyonlarının yalnızca ilgili bölgede meydana gelen deformasyonu ortadan kaldırmak adına gerçekleştirildiğini düşünüyorsanız eğer kesinlikle yanılıyorsunuz. Burun küçültme ameliyatı da estetik operasyon altında değerlendirilebilir ve bu operasyon ile birlikte burun yapısının daha küçük hale getirilebileceğini de belirtmek gerekiyor.

Kişi, burnunun görüntüsünden memnun değil ve büyük olduğunu düşünüyorsa eğer bu operasyon ile birlikte harekete geçebilir ve hayal ettiği görüntüye kısa sürede kavuşabilir.

Büyük burun ne yazık ki estetik açıdan hoş bir görüntü sergilemiyor ve kemik yapısının daha belirgin olması da kemerli bir burun oluşturabiliyor.

Kadınlar bu konuda çok daha hassas ve aynı zamanda bu burun yapısının nefes alıp verme konusunda da sorun yarattığını söyleyebiliriz. Kemerli yapı, solunuma da engel teşkil etmekte ve kişinin sağlığını da olumsuz bir şekilde etkilemektedir. Burun küçültme ameliyatı ile birlikte sizler de büyük olduğunu düşündüğünüz burnunuzdan kurtulabilir ve hem sağlığınıza kavuşabilir hem de estetik açıdan kendinizi daha kusursuz hissedebilirsiniz. Ülkemizde bu operasyonu gerçekleştiren çok sayıda cerrah var ancak cerrah seçimlerinizi yaparken dikkatli davranmanızı tavsiye ediyoruz. Ne yazık ki merdiven altı olarak tabir edilen adresler, uygun fiyatlar ile insanları kandırabiliyor ve sağlığınızı da hiçe sayabiliyorlar.

Ozan Seymen ile Başarılı Bir Küçültme Operasyonu Sizleri Bekliyor

Az önce de söylediğimiz gibi hekim tercihleriniz ciddi manada önem taşıyor. Sağlığınız her şeyden değerlidir ve bunun farkında olan cerrahlar ile iletişimde olmanız ve onlardan yardım almanız da sizlerin lehine olacaktır.

Ozan Seymen de bunun farkında olan özel cerrahlardan bir tanesidir. Burun küçültme ameliyatı konusunda elde ettiği başarıları görebiliyor ve yakından takip ediyor. Bu isimden yardım alan hastaların yorumları da gayet olumlu ve yine bu ismi tavsiye ettiklerini de görebiliyoruz.

Sağlığınızı yeniden kazanmak ve daha etkileyici bir burun yapısına sahip olmak adına sizler de harekete geçebilir ve doktorumuz ile iletişim kurabilirsiniz. Başarılı bir operasyon sizleri bekliyor ve bu operasyon neticesinde hayal ettiğiniz görüntü de kısa sürede sizinle buluşturulacaktır. Aklınıza takılan soruları ve merak ettiklerinizi de yine doktorumuz ile paylaşabilirsiniz.

Önceki İçerikPopo Kaldırıcı Külot
Sonraki İçerikMeme Silikonu
Sude Seçkin
Sude Seçkinhttp://www.kadinim.net
Kadınım.Net Editörü

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Son Konular