20.7 C
İstanbul
Cumartesi, Eylül 10, 2022

Butik Pasta Nasıl Alınır?

Son zamanlarda revaçta olan butik pastacılık, kutlamaların göz bebeği olarak hızla yayılmakta. Masanın en önemli dekoru ve lezzeti olan pastadır ve günümüz şartlarına uygun yenilenmeler göstermiştir. Masaların olmazsa olmazı haline geliştir. Düğün, nişan, doğum günü gibi tüm organizasyonların en şık parçası haline gelmiştir. Pastamburada.com da bu işi layığı ile yerine getiren bir işletmedir. Vermiş olduğu kaliteli ve güvenilir hizmet ile çevresinin beğenisini toplamıştır.  Vermiş olduğu görsel haz aynı zamanda lezzetinde de bulunmaktadır. Her anlamda insanlara şölen yaşatmaktadır. Tasarlanışı bakımından kişiyi özel hissettirmektedir ve unutamayacağı bir anı olarak kalmaktadır. Pastacıları tamamen deneyimli ve titizdir.

Pastamburada.com üzerinden seçmiş olduğunuz pastanız istediğiniz zaman diliminde online sipariş şartları ile elinize ulaşabilmektedir.  Bu şartlar, işletmenin web sitesi üzerinden paylaşmış olduğu WhatsApp sipariş hattı üzerinden iletişime geçmeniz halinde sağlanacaktır. İşletme konum itibariyle İstanbul’da bulunmakta ve isteğe bağlı olarak İstanbul’daki dükkanlarından da ziyaret edilerek sipariş verilebilmektedir. Pastamburada.com web adresinde işletmenin deneyimleri ve öz geçmişi hakkında oldukça fazla bilgi bulunmaktadır. İnceleme fırsatını buradan bulabilirsiniz. İşletme tamamen müşterilerinden gelecek olan istekler doğrultusunda hareket etmektedir. Bu durumda hayallerinizin gerçekleştirildiği noktada pastamburada.com sizler için bir aracı olmakta sizleri mutlu etmektedir.

Siparişini vermiş olduğunuz pastanın herhangi bir değişikliği ile ilgili WhatsApp sipariş hattından iletişime geçerek dilediğiniz zaman değiştirebilirsiniz. Aynı zamanda merak ettiğiniz tüm konular da bu hat üzerinden giderilmektedir. Siparişiniz oluşturulduktan sonra istediğiniz doğrultusunda ücretsiz kargodan yararlanabilirsiniz. İşletme buradan ek bir ücret tahsis etmemektedir.

Kargolama istemediğiniz takdirde İstanbul’daki dükkanımızı ziyaret ederek hayalinizdeki pastayı deneyimli olan pastacılarla birebir görüşerek hazırlatabilirsiniz. Bunun sizlerde ek bir memnuniyet yaratacağından emin olacağınızı belirtmek isterim. Pasta siparişi için Pastamburada’da paylaşılan kampanya ve indirimlerden yararlanabilir, dilediğiniz zaman siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Sude Seçkin
Sude Seçkinhttp://www.kadinim.net
Kadınım.Net Editörü

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Son Konular