7.9 C
İstanbul
Cuma, Ocak 13, 2023

CANSIZ SAÇLAR İÇİN KLORANE

KLORANE markası 1961 yılında bitki dünyasının engin ve büyülü dünyasından ilham alarak ve güzellik için bitkisel ürünler sunmak üzere kurulmuştur.50 yıllık üstün marka deneyiminin kalbinde bitkilerin ekiminden,son ürünün elde edilmesine kadar süren eşşiz kalite satndartları yatar.

Bitkilere zarar vermeyen,doğaya ve ekosistemin dengesine saygılı KLORANE markası,aynı zamanda KLORANE enstitüsü ve çeşitli iş ortaklarıyla çevreyi koruma ve bilgilendirme misyonunu da üstlenmiştir.

Her bitkiyi bitkilere zarar vermeden doğanın onlara sunduğu faydaları insan sağlığı için kullanır.Güzellik için doğaya saygılı bitkisel ürünler sunan KLORANE laboratuarları insanların her ihtiyacına özel bir bitki ile cevap verir.

KLORANE laboratuarları yorgun saçları canlandırmak ve güçlendirmek için tıbbi özellikleriyle kinkona ağaç kabuğunun özü kinin,ayrıca saç büyümesi için gerekli olan saç derisi mikrosirkülasyonu üzerinde de etkilidir.KLORANE laboratuarları,bitki büyümesinin doğal basamaklarını sürdürebilmek amacıyla sadece 6 yaş üzeri ağaçları hasat eder.

Saçın büyümesine ve güçlenmesine yardımcı olan KLORANE kini ekstreli güçlendirici bakım şampuanı,saç derisinde mikro-sirkülasyonu yeniden düzenleyerek,saç köklerini güçlendirmeye yardımcı olur,saçı saç dökülmesi tedavisine hazırlarken kırılganlığını azaltır,saça canlılık verir ve saçın büyümesini teşvik eder.

Önceki İçerikSAFRA KESESİ TAŞLARI
Sude Seçkin
Sude Seçkinhttp://www.kadinim.net
Kadınım.Net Editörü

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Son Konular