21.6 C
İstanbul
Salı, Haziran 21, 2022

Çevirimvar.com Büyümeye Devam Ediyor

Tüm dünya üzerinde uluslararası ilişkilerin daha aktif hale gelmesi ile birlikte ülkeler arası sınırlar da eriyor. Durum böyle olunca, uluslararası eğitim, iş hayatı, ticaret gibi aktiviteler de canlılık kazanıyor. Son zamanlarda insanların en çok ihtiyaç duyduğu hizmetlerden biri olan profesyonel tercüme hizmeti de bu ilerlemelerden nasibini almış durumda. Geleneksel tercüme bürolarının sunmuş olduğu geleneksel tercüme hizmetinin yerini tamamen yeni nesil tercüme bürolarının sunmuş olduğu online çeviri hizmeti almış durumda. Güvenilir online tercüme bürolarının başında gelen Çevirimvar.com online çeviri merkezi kurulduğu tarihten itibaren birçok başarıya imza atarak ve Türkiye genelinde birçok işin öncüsü olarak gün geçtikçe büyümeye devam ediyor.

2019 Viyana Üniversitesi Konferansı

12 Temmuz 2019 tarihinde Viyana’da gerçekleşen Tercüme ve Terminoloji adlı konferansta Çevirimvar.com tek Türk çeviri merkezi olarak boy gösterdi. Konferans tercüme hizmetinin oldukça kritik ve geriye dönülemez olduğu düşünülünce bu uluslararası konferansta Çevirimvar.com çeviri bürosunun tercih edilmesi kuşkusuz ki çok değerli bir referans niteliğinde. Öyle ki, konferans tercüme hizmeti anlık ve spontane olması sebebiyle, yapılacak olan bir hatanın geriye döndürülmesi veya düzeltilmesi mümkün değildir. Çevirimvar.com online tercüme bürosu kurulduğu tarihten itibaren her tercüme siparişine en uygun tercüman ataması yaparak, tüm tercüme siparişlerinde aynı kaliteyi yakalamayı hedeflemektedir.

ISO Kalite Belgeleri

  1. taraf denetimlerinin ardından, işletmenizin kazanmış olduğu kaliteyi temsil eden ISO Kalite Belgeleri hiç şüphesiz ki profesyonelliğin ve yetkinliğin simgesidir. Türkiye’nin ilk ISO Kalite Belgeli tercüme bürosu olan Çevirimvar.com, tercüme hizmetinde gerek müşteri odaklı oluşu gerekse sunmuş oluğu hizmet açılarından başarılı ile geçmiş durumda. Müşteriler için oldukça geçerli bir referans olan ISO Kalite Belgeleri, tüm işletmelere hem yurt içinde hem de yurt dışında aha avantajlı olmalarını sağlar. Tercüme sektöründe de emin adımlarla ilerlene çeviri merkezi Çevirimvar.com bu belgelere sahip olarak, hızla büyümeye devam etmekte.
Sude Seçkin
Sude Seçkinhttp://www.kadinim.net
Kadınım.Net Editörü

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Son Konular