17.7 C
İstanbul
Pazar, Kasım 6, 2022

Cilt Bakımı Hakkında Öneriler

cilt bakımı

Cilt Bakımı Hakkında Öneriler

Kadınlar için vazgeçilmez olarak kabul edilen cilt bakımı modern dünyada kendini daha da üst seviyeye çıkarmıştır. Bunun için cilt bakimi kadınlar için sorun teşkil etmektedir çünkü çoğu kadın her tavsiyeyi uygulamak gibi bir hata icine girmekte ve elindeki güzelliği de kaybedebilmektedir. Kadınlara tek tavsiyemiz ama en onemli olanı ise her tavsiyeyi degil de bir uzman tavsiyeyi uygulamalarıdır. Çünkü kadın demek güzellik demektir ve güzelliği ise gösteren cildidir.

Cilt bakım ürünü seçmeden öncelikle yapmanız gereken ise kapsamlı bir cilt analizi yaptırıp cildin yağlı, kuru, normal olgun ya da hassas olduğuna karar verilebilir bunun için cildinize gerekli olan ürünü kullanmalısınız. Yağa görede degisen cilt bakımı dikkat edilmesi gereken bir unsurdur. Daha erken ya daha da geç kullanılan ürünlar bir fayda vermemektedir. Doğru yaşta doğru ürünü kullanmak size güzelliğinizi gösterecektir.

Cilt bakımında en önemli etken beslenme alışkanlığıdır. Cildimiz vüdumuzun ve sağlığımızın aynasıdır. Sağlıklı beslenerek, bol su tüketerek bile cildimizi güzel bir görünüme kavuşturabiliriz.

Cilt bakımı mevsimlere görede değişebilmektedir. Cilt bakımı yaparken bu durumları da gözardi etmemek gerekmektedir. Çünkü sizi dış etkenlerden koruyan bir giysi görevini üstlenmektedir. Birinci kural olarak cildinize gereken özeni göstermeniz gerekmektedir. Çünkü cildiniz guzelliğinizi gösteren ayna gorevindedir.Bunun içinde cilt bakımı bayanlar için vazgeçilmezdir.

Cilt bakımı hakkında sitemizdeki diğer yazıları inceleyebilirsiniz:

 

Önceki İçerik2012 Chanel Yaz Modası
Sude Seçkin
Sude Seçkinhttp://www.kadinim.net
Kadınım.Net Editörü

Benzer İçerikler

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Son Konular