22.7 C
İstanbul
Perşembe, Haziran 23, 2022

Dior Addict Parfümü ve Etkisi

Parfüm çeşitleri ve besledikleri kokular ile beraber farklı modellerde olan ve ilgi çekici kokuların tezahürü olmaktadırlar. Bilinmektedir ki bazı parfümler geleneksel kokuları ve doğada ki karışımların tezahürü olarak ortaya çıkmaktadır. Asıl önemli olan durum ise bu parfümlerin etkileyici ve çekici olma durumlarını belirli bir süre olarak değil geniş bir etki bırakıp yaygın bir kullanıma dönüşmesini sağlamaktadır. Birçok parfüm vardır ki içindeki koku ve etkileyiciliği ortaya çıkarır. Bunlardan biri de dior addict’tir.
Dior addict markalı parfümlerin genel özelliği özel olarak şehvetli ve bir takım çiçekler ile beraber farklı modelleri birleştirmiş ve tatlı vanilya ile duyuları kullanan çeşitli modelleri içerisinde barındıran bir koku türüdür. Bununla birlikte İpek ağacı çiçeği, mandalina yaprağı, portakal çiçeği, vanilya viskisi ve ayrıca şehvetli ve feminen bir koku olarak bulunmaktadır. Bu kokuları oluşturan bitki ve meyan kökleri ile birlikte insanlarda inanılmaz derecede etkileyici bir koku bırakma özelliği yansıtmaktadır. Bununla beraber farklı modellerinin detaylı incelemesine değinecek olursak Dior addict Edp 100 ml Kadın parfümü çeşitli kokuları ve özellikleri içinde barındırmaktadır. Bütün cilt tipleri için uygundur. Esans ve ferah canlılık katan eşsiz bir parfüm olarak yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Aşkın ve kalıcılığın kokusunu temsil etmektedir. Bununla beraber asıl ilgi ve ciddi bir şekilcilik çekicisini yansıtmaktadır. Çok uzun süre etkileyici bir koku kalıntısı olarak üzerinde tutulan ve etkisini arttırarak yaygınlaştıran bir parfüm türüdür. Modern koku kullanmak isteyen bayanlar bu modeli tercih edebilirler. Özellikle içindeki portakal çiçeği, Zambak Kalp Noktası, vanilya dip noktası ve küçük Hindistan cevizleri ile beraber sandal ağacı olarak çeşitli kokuları barındırması ciddi bir etki oluşturmaktadır. Tüm cilt tiplerine karşı uygun olduğu bilinmelidir.

dior addict

Son olarak Dior addict parfümlerden biri de Dior miss Eau Fraiche Edt 100 ml olarak kullanılan modellerden biridir. Bu parfümünde her cilt tipi için kullanılabilir olduğunu bilmek gerekmektedir. Esans kokusu piyodepül modelleri ve couture kurdelesi ve modeli olarak belirlenen parfüm şişesi içerisinde farklı bir şekilde yeniden ele alınıp tasarlanmaktadır. Canlı ve sofistike bir özelliği bulunan doğal ve oldukça ilgi çekici bir parfüm olabilme özelliğini yansıtmaktadır. Zarif bir kadının çekiciliğini yansıtmaktadır. Taze Şipre, Bergamot Özü kalp ve bahçe atmosferi bu ürünün genel kullanılan maddeleridir. Günlük olarak kullanılabileceği gibi temiz bir tene ve kıyafet üzerine sıkılabilinir.

Sude Seçkin
Sude Seçkinhttp://www.kadinim.net
Kadınım.Net Editörü

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Son Konular