15 C
İstanbul
Perşembe, Mart 28, 2024

Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri

Tıbben küçük göğüsleri büyütmenin tek yöntemi vardır.

 

Ameliyat ile büyütme (slikon taktırma). Göğüslerin masaj ile büyütülmesi mümkün değildir. Masaj yaparak sadece göğüslerinizdeki sarkmayı önlemiş, dikleştirmiş olursunuz. Dikleşen göğüsler büyük gözüktüğü için, dikleştirici masaj yöntemlerini deneyebilirsiniz.

Doğal Göğüs Büyütmek

 

Bu durumda en çok tercih edilen yöntem kremlerle büyütme yöntemidir bu kremler tamamen doğal olmakla birlikte oldukça kısa sürede ve etkili bir şekilde göğüslerinizi büyütüp dikleştirmektedir. Sizlere son söyleyeceğimiz yöntem ise birkaç doğal ürünün kullanılmasıdır. Bunlar rezene çayının içilmesi veya doğal yağlarla yapılan masajlardır bu tür karışımlar ile de çok kısa sürede bir sonuca ulaşmanız mümkündür.

Göğüslerin masaj yaparak veya hap, yağ, çekirdek kullanarak çok büyümesi mümkün değildir. Bu yöntemleri uygulayarak psikolojik olarak büyüme sağladığı zannedilir. 1-2 beden büyümeden ileriye geçilmesi çok zordur.

Bebek Yağı: Hergün sabah ve akşam düzenli olarak bebek yağıyla 5 dakika kadar göğüslere masaj yapılır. Bu işlemle ile göğüslerinizdeki sarkma azalır ve sıkılaşma, dikleşme olur.

Kara Üzüm Çekirdeği : Göğüs büyütmeye etkisi olduğuna dair bilimsel bir etkisi yoktur. Kan dolaşımını hızlandırdığı için hücre yenilenmesini sağlar ve sarkmayı engeller.

Çörekotu Yağı: Her gün düzenli olarak iki göğüse sürülür ve yağ tamamen emilene kadar masaj yapılır. Bu işlemle ile göğüslerinizdeki sarkma azalır ve sıkılaşma, dikleşme olur.

Göğüs Jimlastiği Yapmak: Göğüs geliştirici hareketler ile memelerinizin altındaki kasları geliştirerek 2 bedene kadar büyütmeniz mümkün (şınav çekmek, kolları önden arkaya, arkadan öne doğru dairesel hareketlerle çevirmek gibi). En zararsız ve etkili yöntemlerden biridir ancak çok zahmetlidir. Örnek olarak erkeklerin vucut geliştirme yöntemiyle göğüslerini 2-3 kat büyütmesini gösterebiliriz.

Eğer sizde göğüslerinizin kısa bir süre içerisinde büyüyüp erkekler tarafından daha dikkat çekici birisi olmak istiyorsanız ve bıçak altına yatmaktan da korkuyorsanız en kısa sürede yukarıda yazmış olduğumuz metotları deneyerek bir sonuca ulaşabilirsiniz. Bizim araştırmalarımız sonucu yukarıdaki yöntemlerde bir çok bayan 7 8 beden bir büyüme sağlamış görünmektedirler sizde vücut yapınıza göre doğal olarak minimum bu ölçülerde bir büyüme sağlayabilirsiniz.

 

Sude Seçkin
Sude Seçkinhttp://www.kadinim.net
Kadınım.Net Editörü

Benzer İçerikler

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Son Konular