26.5 C
İstanbul
Pazar, Haziran 26, 2022

Doğum Günü Süsleri

Bir doğum günü partisi için olmazsa olmazımız doğum günü süsleridir. Doğum günü organizasyonunu nerede yaparsak yapalım süsleme olmadan yapılan organizasyon heyecan verici olmayacaktır. Doğum günü organizasyonunu hangi yaş grubuna yaparsak yapalım mutlaka uygun süsleme malzemelerini kullanmalıyız. Ve tabi ki doğum günü organizasyonunun yapılacağı mekan da çok önemli. Mekanın büyüklüğü ve küçüklüğüne göre uygun süsleme konseptini oluşturmalıyız.

Doğum Günü Süsleri; Kullanılan Malzemeler

Ponpon süsler:

Birçok renk seçeneği bulunan ponpon süslerini tüm özel gün davetlerinizde kullanabilirsiniz. Bahçe ve oda süslemeleri ve özellikle masa ve sandalye süslememelerinde çok fazla tercih edilmektedir.

Asmalı süsler:

Doğum günlerinde en çok satılan süslerdendir. Özellikle tavan süslemelerinde kullanılır.

Bahçe parti süsleri:

Bahçede yapılacak parti organizasyonlarında kullanılan süslerdir. Genel olarak bütün süsleme malzemelerini bu gruba dahil edebiliriz.

Kağıt çiçekler:

Özellikle son yıllarda çok popüler olan bu doğum günü süsleri, özellikle dekoratif amaçlı da kullanılmaktadır. Fotoğraf çekimi yapılacak yerlerde daha çok kullanılan bu süsleme malzemesi, mekana farklı bir hava katmaktadır.

Bayrak süsler:

Bayrak süsler özellikle masa arkalarında tercih edilmektedir. Çok fazla çeşidi bulunan bu parti malzemesini organizasyon yapılacak yerin girişinde de kullanabilirsiniz.

Doğum günü yazıları:

Doğum günü yazılarından kastımız iyi ki doğdun ve happybirthday yazılarıdır. Genellikle masa arkası duvarlara ya da perdeye asarak kullanılır. Belki de doğum günlerinin en çarpıcı en dikkat çekici doğum günü süsüdür. Çok fazla çeşidi ve konsepti bulunmaktadır.

Kapı bannerları:

Kapı süsleri standart kapı ölçülerine göre yapılmış süslerdir. Tek parça şeklinde yapılmıştır ve kapıya yapıştırılarak kullanılmaktadır. İstediğiniz görseli seçerek yaptırabileceğiniz bu doğum günü süsü görsel olarak çok şıktır.

Keçe süsler:

Bu doğum günü süsleri daha çok yetişkin insanların doğum günü organizasyonlarında tercih edilir. Keçeden yapılan masa süsleri ile masayı süsleyerek yapılır. Özellikle eşiniz ya da sevgilinizle romantik bir ortam yaratmak için kullanabilirsiniz.

Köpük harfler:

A’ dan Z’ ye bütün harflerden oluşan bu süsleri ile istediğiniz ismi ve istediğiniz doğum günü mesajını yazabilirsiniz. Bu süslerin arkasında çift taraflı bantlar vardır. Dilediğiniz gibi söküp, çıkartabilirsiniz.

Kağıt rakam ve harfler:

İpe dizilerek kullanılan bu malzemeleri istediğiniz renk ve tasarımda tercih edebilir ve istediğiniz şeyi yazabilirsiniz. Masa arkasında, duvarda ya da perdede rahatlıkla kullanarak doğum günü organizasyonunuza şıklık katabilirsiniz.

Yelpaze süsler:

Belki de doğum günü organizasyonlarında en çok görülen ve satışı en çok yapılan süstür. Rengarenk seçenekleriyle partinize eğlenceli bir ortam havası katacaktır. Yelpaze şeklinde açılan bu süsleri kendiniz de çok rahatlıkla yapabilirsiniz.

Japon fenerleri:

Her ortama rahatlıkla uygulanabilen bu süsler küçük, büyük ve orta boyları ve rengarenk seçenekleriyle partilere şıklık katar. Sadece partilerde değil dekorasyon amacı ile evinizde ve bahçenizde de kullanabilirsiniz.

Fener süsler:

Japon fenerlerinde olduğu gibi boyut ve renk seçenekleri bulunan bu süsleri yine doğum günü partinizden sonra dekorasyon amacı ile kullanabilirsiniz.

Petek süsler:

Tavan ya da avizelere uygulanan bu doğum günü süslerini her alanda kullanabilirsiniz.

Doğum günü süsleri ile ilgili tüm ürünleri uygun fiyatlara https://partidukkanim.com web sitemizden satın alabilirsiniz.

Sude Seçkin
Sude Seçkinhttp://www.kadinim.net
Kadınım.Net Editörü

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Son Konular