12.7 C
İstanbul
Perşembe, Kasım 23, 2023

Düğün Fotoğraflarınız Bambaşka Bir Dünyada Size Özel Olarak Tasarlanır

Düğün fotoğrafları günümüzde son birkaç yıldır çok farklı şekillerde karşımıza çıkmaktadır. Eskinin klasik fotoğraflarının yerine çiftlerin doyasıya eğlendiği, birbirlerine duygularını en içten şekilde gösterdikleri fotoğraflar artık daha çok tercih edilmeye başlanmıştır. Biz de ekip olarak sizlere farklı konseptler, farklı temalar ile farklı mekanlarda düğün fotoğraflarınızı çekmeyi teklif ediyoruz. Düğün fotoğraflarınızı beraber bir tema belirleyerek alışılmışın çok dışında, oldukça eğlenceli ve romantik bir şekilde çekebilir ve size eşsiz bir düğün albümü sunabiliriz. Bu sayede siz de yıllar sonra bile düğün fotoğraflarınıza baktığınız zaman o an yaşadığınız heyecanı, mutluluğu ve sevinci yeniden yaşayabilirsiniz.
301940-97420-dugun_fotografcisi29
Düğün fotoğrafları artık sıkıcı stüdyoların içinde değil, doğanın eşsiz güzelliğinde ferah ortamlarda çekilmektedir. Biz de ekip olarak İstanbul’un çeşitli yerlerinde düğün fotoğrafları çekimi gerçekleştiriyoruz. Düğün fotoğrafları çekimi gerçekleştirdiğimiz yerlerden bazıları Özgürlük Parkı, Validebağ Korusu, Kınalıada, Kemerburgaz, Kuzguncuk, Fenerbahçe Parkı, Büyükada, Göztepe Parkı, Kibrithane, Halbeliada, Nezahat Gökyiğit Botanik Bahçesi, Belgrad Ormanı ve Atatürk Orbitoryumu’dur. Bu mekanların haricinde sizin özel olarak istediğiniz bir yer varsa oralarda da çekimlerimizi gerçekleştiriyoruz. Bu mekanlar bize İstanbul’un içinde şehrin yoğunluğundan ve kalabalıklığından sıyrılarak denizi, yeşilliği ve doğanın insanı ferahlatan yanını kullanarak çekim yapma olanağı sunmaktadır. Ayrıca İstanbul’un haricinde Ankara ve Kocaeli gibi başka şehirlerde de düğün fotoğrafları çekimi yapmaktayız.

Ekip olarak, gerçekleştireceğimiz fotoğraf çekimlerini her çiftimize özel olarak tasarlıyoruz. Kendimiz belirli kategoriler, konseptler belirlemek yerine; sizlerin isteklerini ve taleplerini değerlendirerek yeni yerler bulmak ve oralarda çekim yapmak bize daha cazip gelmektedir. Çünkü biz ekip olarak her çiftin ve hikayesinin özel olduğuna inanmaktayız. Aynı zamanda bu özelliğimiz sayesinde çiftlerimizin o gün yaşadıkları heyecanı biz de yaşayabiliyor ve ortaya daha etkili kareler çıkarabiliyoruz.

Düğün fotoğraflarınızın çekimini tamamen sizin istediğiniz günlerde yapmaktayız. Düğün fotoğraflarınızın çekimini düğün gününüz ile aynı gün içinde yapmak isterseniz sizlere “Düğün Hikayesi” dediğimiz belgeseli hazırlıyoruz. Bu çekim türümüzde düğün için hazırlık yapmaya başladığınız andan itibaren sizlerin yanında yer alıyoruz. Hazırlıklarınız ile ilgili her türlü detayı fotoğraflıyoruz. Özellikle gelin ve damadın birbirlerini gördükleri ilk an düğün fotoğraflarının en heyecan verici anıdır. Sizin de bu fotoğrafı gördüğünüz zaman aynı heyecanı yaşamanız için bu ana özellikle dikkat ediyoruz. Ardından düğün anınıza kadar olan tüm detayları da o gün çekiyoruz. Sonucunda ise size hem video hem de fotoğraflardan oluşan bir belgesel sunmuş oluyoruz.

Düğün fotoğraflarınızın çekimini aynı zamanda düğün gününüzün haricinde bir başka gün de yapabilirsiniz. Bu zaman dilimleri sınırsız olduğu için hem çiftler hem de biz kendimizi daha rahat hissediyoruz. Zaman sınırlamamız olmadığı için farklı zaman dilimlerinde farklı mekanlarda fotoğraf çekimleri gerçekleştirebiliyoruz. Yine bu çekim türünün içinde trash day çekimlerimiz de bulunmaktadır. Gelinlik ve damatlık ile ıslanmak, kirlenmek isteyen çiftlerimiz için trash day çekimlerimiz harika sonuçlar veriyor. Herkesten farklı sıradışı bir albümünüz olsun isterseniz trash day çekimi denemelisiniz.

Düğün fotoğraflarınızın çekimi sırasında yaklaşık olarak 800 adet fotoğraf çekiyoruz. Çektiğimiz bu fotoğrafların her birini size ya dvd ya da usb bellek içinde veriyoruz. Ayrıca yaptığımız anlaşmaya göre 24 sayfadan oluşan, özel olarak tasarlanmış Photobook albümleri sizlere veriyoruz. Aileleriniz için de bu albümün daha küçüğünü hazırlıyoruz. Düğün fotoğraflarınızın olacağı albümlerin her birini oldukça sade hazırlamaya özen gösteriyoruz. Çünkü albümde asıl dikkat çekmesi gereken detayın çiftlerimizin fotoğrafları olduğunu düşünüyoruz.

www.dugunografi.net

Profesyonel Düğün Fotoğrafçısı Emre Kasap

Önceki İçerik
Sonraki İçerik
Sude Seçkin
Sude Seçkinhttp://www.kadinim.net
Kadınım.Net Editörü

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Son Konular