Egzersiz Hareketleri

0
1411

EGZERSİZ

Vücudun vazgeçilmezleri arasında gelen besinlerinden sonra egzersiz gelmektedir sağlıklı bir vücut için yapılan egzersizler bireye özgüven kazandırmakta ve bireyi mutlu etmektedir.

 

 

Yaz aylarının gelmesiyle birlikte kadınların kabusu başlar acaba nasılım vücudum nasıl problemleri başlar bunun için yazı beklemeden yapılması gereken ve yaz aylarına fit bir şekilde çıkmak için kış ve sonbahardan başlanmalıdır. Hatta size tavsiyemiz bir uzmanla görüşmeniz ve sizin için bir takvim oluşturulmasıdır. Böylelikler yaz aylarında ortaya çıkan bikini sorunlarıyla karşılaşmazsınız.

 

 

Egzersizlerin bazı bölümleri olmakla birlikte en popüleri ise dans salonlarına gitmek şimdilerde spor salonlarına gitmek kadar moda. Terapi almışçasına dinginlik sağlayan, insanı spordaki gibi formda tutan dans ise bir egzersiz olarak kendini göstermektedir.

 

 

Çalışan bayanların kabusu olan masa başı işlerde kendimizi bitkin bir halde hissederiz bunu atlatabilmek için bazı egzersizler yapıp kurtulmakta yarar vardır. Atalarımız boşuna dememiş sağlam kafa sağlam vücutta bulunur diye. Özellikle çok yoğun çalıştığım günlerde benim de aklıma gelir bu atasözü. Uzmanlar da bunun ofis stresini yenmekte epey etkili olduğunu söylüyor. Üstelik bunu söylemekle kalmıyor, ofis içinde uygulayabileceğimiz egzersizler de öneriyorlar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.