18.6 C
İstanbul
Cumartesi, Eylül 24, 2022

En Mutlu Gününüzü Profesyonel Fotoğrafçılarla Ölümsüzleştirin

Her genç kızın hayali güzel bir gelinlik, muhteşem bir düğün ve bu düğünü her karesi ile an be an yaşayacağı düğün fotoğraflarıdır. Ben de hayat arkadaşımı bulduktan sonra bu heyecanları yaşayan biri olarak düğün fotoğrafçısı seçimimizi ve düğün fotoğraflarından duyduğum mutluluğu yazmak ve sizlerle paylaşmak istedim.

Eşi benzeri olmayan düğün fotoğraflarım

Klasik pozlar, sıradan stüdyo veya mekanlar bana göre değildi. Düğün fotoğraflarım her bakımdan eşsiz olmalıydı. Olmalıydı ama önce bunu başaracak bir düğün fotoğrafçısı bulmamız gerekiyordu. Gelinlik, davetiye, düğün organizasyonu derken şimdi de düğün fotoğrafçısı bulma stresi yaşamaya başlamıştık. Tam bu sırada bir arkadaşımızın neden Hasan Vardar’la çalışmıyorsunuz demesi ile hemen araştırma yapmaya başlamıştık. Kimdi bu Hasan Vardar ve çalışmaları nasıldı? Web sitesinde diğer çiftlerin düğün fotoğraflarını gördüğümüzde “tamam aradığımız fotoğrafçı” bu dedik. Fotoğrafların her biri muhteşem ve benzersizdi. Mekanlar, yakalanan doğal pozlar ve samimiyet her karede hissediliyordu. Üstelik İzmir düğün fotoğrafçısı olarak uzaklara gitmemize de gerek yoktu. İyi ki Hasan Vardar’la çalışmışız diyoruz. Çünkü fotoğraflarımız gerçekten de tam hayallerimin düğün fotoğrafları.

İzmir’in en güzel düğün fotoğraf mekanları

Hasan Vardar sadece kişiye özel çalışan ödüllü bir düğün fotocusu olmaktan öte adeta dostumuz, arkadaşımız oldu ve bize muhteşem İzmir düğün mekanları önerdi. Başta Alaçatı, Alsancak ve Kordon olmak üzere, Antik Kentler, İnciraltı, Urla, Köşkler ve doğa ile iç içe daha onlarca mekan gösterdi. İnanın seçim yapmakta zorlandık. Ama sağ olsun Hasan Vardar bizi en doğru şekilde yönlendirdi. Sanatsal bir düğün albümüne sahip olduk diyebilirim. Düğünümüzün başrol oyuncuları olarak eşim ve ben fotoğraflarla mutluluğumuzu en güzel şekilde yansıttık.

Hasan Vardar çiftleri rahatlatmayı ve ruhuna hitap eden mekanlar seçmeyi çok iyi biliyor. Bir kere zaman ve poz sınırlaması yok. Onlarca fotoğraf içinden en çok hoşumuza gidenleri beğenerek albümümüzü oluşturduk. Tabi seçim yapmakta çok zorlandık. Çünkü her bir kare inanılmaz güzeldi zaten. Hasan Vardar işine son derece özen gösteren ve her detayla ilgilenerek muhteşem bir çalışma yapan bir dış mekan düğün fotocusu olarak artık herkese önerdiğimiz bir aile dostumuz oldu.

İzmir dış mekan düğün fotoğrafçısı arayanlar

Son dönemlerde en moda düğün fotoğraf çekimleri olan dış mekan düğün fotoğrafları için İzmir’de profesyonel bir dış mekan fotoğrafçısı arayanlara mutlaka Hasan Vardar’la çalışmasını öneriyoruz. Sadece mekan seçimi değil her detayla ilgilenerek en doğal pozları vermemizi sağlayan Hasan Bey gerçekten bu işi çok iyi biliyor. Düğün öncesinde ve düğünde yaptığı fotoğraf çekimi ile mutluluğumuzu belgeledi ve bizi eşsiz bir düğün albümüne kavuşturdu. Doğal ışık altında çekilen dış mekan düğün fotoğraflarımız o kadar doğal ve kaliteli ki, bu kadarını biz bile tahmin edemiyorduk.

Üstelik oldukça hesaplı fiyatlarla düğün paketi aldık. Bazen romantik, bazen komik bazen de ciddi olduk. Ama her karede o kadar doğal ve samimi göründük ki, bunu Hasan Vardar’la başardık. Hem düğün gününde hem de dış mekan çekimlerinde hayallerimizin de ötesinde düğün fotoğraflarına sahip olduk. Stresten uzak son derece keyifli bir fotoğraf çekimi yaşatan ödüllü dış mekan düğün fotocusu Hasan Vardar’a sonsuz teşekkürler…

Sude Seçkin
Sude Seçkinhttp://www.kadinim.net
Kadınım.Net Editörü

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Son Konular