24.9 C
İstanbul
Cumartesi, Haziran 25, 2022

Erkeği Baştan Çıkarmanın Yolları 6 Süper Taktik

Erkeklerde kadınlar kadar şımartılmak önemsenmek ister ama bunu göstermemeyi tercih ederler. Aslında erkeklerin ne istediğini anlamak daha zordur. Burada önemli olan kadının erkeğini tanımasıdır. Onun nelerden hoşlandığını bilmesidir. İşte size erkeği baştan çıkarmanın yollarını anlatan yol gösterici bir yazı.

Erkeği Baştan Çıkarmanın Yolları 6 Süper Taktik

Her zaman ilk adımı onlardan beklemeyin

Genellikle ilk adım erkeklerden beklenir. İlk mesajı o atsın, ilk o arasın, ilk aşkını o itiraf etsin ve sevişmek istediğini ilk o göstersin. İşin aslı öyle değil bayanlar eğer siz ilişki istediğiniz erkeğinize gösterirseniz bu onun daha çok hoşuna gidecektir. Sizin tarafınızdan arzulanıyor olmak onu baştan çıkaracaktır.

Özel anlar ve ortamlar yaratın

Sevişmek için yalnızca yatak odasını kullanmanız bir zaman sonra monotonlaşacaktır ve partnerinize bu olay sıradan geleceği için onu baştan çıkarmak zorlaşacaktır. Bunun için evinizde farklı ve özel ortamlar yaratın mesela o işten dönmeden banyonuzu mumlar, güller ve tütsülerle süsleyin ona sevdiği bir içeceği hazırlayın ve özel hissetmesini sağlayın bu ilişkinize çok iyi gelecektir. Erkekler için birlikte duş almak çok önemlidir. Bu anı birlikte yaşamak onlar için vazgeçilmez olacaktır.

Derin ve anlamlı bakışlar atın

Bazen tek bir bakış bir erkeği baştan çıkarmada etkili olabilir çok kalabalık bir ortamdasınız ve partnerizin sizin biraz uzağınızda onu izleyin zaten bu adama âşıksanız bakışlarınıza yansıyacaktır. Onu uzun uzun izleyin bir süre sizin onu izlediğiniz fark edecektir. Bakışlarınız buluştuğunda daha etkileyici bir bakış takının eminim onu kendinize çekeceksinizdir.

Ona kendini değerli hissettirin

Erkekleri yalnızca görünüşle mini bir etekle baştan çıkaracağını düşünen bayanlar vardır. Aslında bu bir yanılgı çoğu zaman erkekler özel hissetmek ister gerçek anlamda bunu hissettiği takdirde baştan çıkar. Yani sanıldığı kadar kolay bir iş değildir aslında. Ona hediyeler alarak ya da yalnızca onunla zaman geçirerek partnerinizi etkileyebilirsiniz. Sizden arta kalan zamanlarınızı değil tüm zamanlarınızı isteyeceklerdir. Siz de onlara özel bir zaman ayırın.

Kendinize özen gösterin

Bir erkek için en önemli şeylerden biri kadının kendine özen göstermesidir. Her erkek bakımlı kadınlardan hoşlanır. Cinsel ilişkinin başında da devamında da onu baştan çıkarmak istiyorsanız bayanlar öncelikli olarak kendi görünüşünüze her türlü bakımıza özen göstermelisiniz. Erkekler görünüş açısından kadınlara göre daha çabuk uzaklaşabilmektedirler. Bizler daha çok duygusal anlamda yaklaşsak da onlar için görünüş önemli.

Yatakta oyunlar oynayın

Erkekler için yatakta en önemli şeylerden biri de fanteziler ve oyunlardır. Eğer bir erkeği baştan çıkarmak istiyorsanız onlara küçük küçük oyunlar oynayın. Bu etkili olacaktır. Yatakta onun yaptığı hareketlerin aynısını yapmak onu baştan çıkarmak için etkili bir yöntem olabilir.

İşte size erkekleri baştan çıkarmanın birkaç yolunu sunduk. Sizde bu yolları değerlendirerek güzel anlar yaşabilirsiniz.

Erkeği Baştan Çıkarma Ve Son Derece Seksi Bir Bayan Olma Konusunda Profesyonel Taktikler, Yol Haritası Ve Online Eğitim İçin:

www.erkegikendinebaglamaninyollari.com/bir-erkegi-bastan-cikarmanin-en-etkili-yollari

Benzer İçerikler

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Son Konular