23.6 C
İstanbul
Perşembe, Haziran 23, 2022

Erkekler Yatakta Ne İster Diyenlere Özel Tavsiyeler

Erkekler Yatakta Ne İster Diyenlere Özel Tavsiyeler

Sürekli kadınların ne istediğinden bahsedilir, ama erkeklerin isteklerinden çok da söz edilmez. Kadınların taleplerini yüksek sesle dile getirmeleri daha sık görülen bir durum çünkü. Ama erkekler de eşlerinden, sevgililerinden yüksek sesle olmasa d çok şey ister aslında. Bu yazımızda da erkekler yatakta ne ister sorusunu yüksek sesle soracak ve yanıtını arayacağız.

Erkekler yatakta ne ister sorusunu sorarken bir de kadınlar bu isteklerin ne kadarını karşılayabilir sorusunu birlikte sormak gerekir. En başından söyleyelim ki aklı başında bir adamın yatak isteklerinde kadınların karşılayamayacağı hiç bir şey yoktur.

Erkekler her şeyden önce yatakta en az kendileri kadar aktif bir kadın ister. Tüm performansı erkeklere yükleyen bir cinsel anlayış bir süre sonra yorgunluk yaratacaktır. Dolayısıyla kadınların değişik cinsel pozisyonları öğrenmesi çok önemlidir.

Erkekler Yatakta Ne İster

Aktif bir kadın erkeğin zevk noktalarını iyi bilir ve yönetir. Eşit cinsel performans içinde erkek kadına vereceği her hazzı aynen alabileceğini bildiği için kadını da daha fazla mutlu etmenin yollarını arayacaktır. Örneğin siz erkeğe ne kadar çok oral seks yaparsanız aynı şekilde siz de bu zevki yaşarsınız. Erkekler yatakta alışveriş ilişkisini severler. Normal de alışverişten nefret etseler bile.

Nefret demişken erkeklerin yatakta en çok irrite oldukları şeye de değinmek gerekiyor. Erkekler yatakta orgazm taklidi yapılmasından hiç hoşlanmazlar. Bir kadın belki bir iki orgazm taklidinde erkeği yanıltabilir ama bu sürekli böyle gitmez. O yüzden orgazm olmanın yollarını bulmak ve sevişmeyi de buna göre yönetmek bir kadın için daha akıllıca olacaktır. Ayrıca çok önemli bir konuya da değinmeden geçmeyelim. Tıpkı kadınlar gibi erkeklerin de gergin olduklarında sevişme istekleri azalabilir. Bedenen cinselliğe ihtiyaç duyarken zihnen bunu istemeyebilirler. Bu durumda bu gerginlik anını soft ve kısa süren bir cinsel ilişkiye hazırlamak o kadar da zor değildir. Erkeğin zevk noktalarını uyarmak ve uygun bir ortamı yakalamak onu bir kaç dakika olsun stresten uzaklaştıracak ve rahatlatacaktır. Bu da kadın için artı puan demektir. Çünkü erkeklerin kendilerini rahatlatan bir kadından daha fazla değer verdikleri bir şey yoktur.

Son olarak erkekler yatakta ne ister sorusunu basit bir cevapla bitirelim. Aslında yatakta siz ne isterseniz erkek de onu ister. Bu kadar basit. Yatakta kendine güvenen, pozisyonları bilen ve uygulayan, sizi zevkten inleten, ön sevişme ve son sevişmeyi atlamayan, temiz kokan, size güzel şeyler fısıldayan bir erkek…. Bu liste uzar gider. Emin olun erkekler de bunları istiyor.

Sude Seçkin
Sude Seçkinhttp://www.kadinim.net
Kadınım.Net Editörü

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Son Konular