29.3 C
İstanbul
Cumartesi, Eylül 17, 2022

Erkeklerin Hiç Sevmediği Moda Trendleri

Eskiden kadınların erkekler için giyindiği düşünülürdü. Ancak son zamanlarda ortaya çıktı ki, kadınlar erkekler için değil aslında kadınlar için giyiniyor. Kadınlar modaya bu kadar düşkünken erkeklerin onlar hakkında ne düşündüğünü hiç merak ettiniz mi peki? İşte erkeklerin en çok nefret ettiği moda trendleri:

tulumTulum

Tulum pek çok kadın tarafından rahatlığı ve özgürlüğü ifade etse de erkekler tulumdan ve tulum giyen kadınlardan pek fazla hoşlanmıyor. Hatta erkeklerin tulumdan nefret ettiğini bile söyleyebiliriz. Çünkü tulum kadının kadınlığını gösteren veya ortaya çıkaran bir giysi değil.

 

 

 

şalvar pantolonŞalvar pantolon

Şalvar pantolon da erkeklerin sevmediği giysilerden. Onlara göre şalvar pantolon yeterince seksi bir giysi değil. Üstelik estetik açıdan da erkekler şalvar pantolonun kadınlara hiç yakışmadığını düşünüyor.

 

 

 

kadın smokinSmokin

Erkeklere göre smokin erkek giysisidir ve kadınların kendi giyim alanlarına girmelerinden hoşnut değiller. Onlara göre kadınlar daha kadınsı ve şık giyinmeliler. Ancak smokin bedene uygun olduğunda kadınlara yakışan bir giysi. Ama bizce de biraz erkeksi kaçtığını söyleyelim.

 

 

 

taytTayt

Tayt bildiğiniz gibi pek çok kadına yakışır ve çok da tercih edilen bir giysidir. Ancak erkeklere sorarsanız, tayt kadının bütün hatlarını ortaya çıkarıyor ve onlar da hiç bir gizem bırakmıyor. Erkekler içeride ne olduğunu bilse de kadının bu konuda gizemli olmasına önem veriyor. Bu da onların taytı pek tutmamalarına neden oluyor.

 

 

uggUgg

Kadınlar ugg giymenin kendilerini sevimli ve çocuksu gösterdiğini düşünse de erkekler pek öyle düşünmüyor. Onlara göre bu çok çocuksu bir giyim tarzı ve yetişkin kadın yetişkin bir kadın gibi giyinmeli. Ama ugg da gerçekten çok sevimli 🙂

 

 

 

dolgu topukDolgu Topuklar

Erkeklerin en sevmediği ayakkabı modellerinin başında geliyor. Çünkü onlara göre dolgu topuklar çok fazla kaba görünüyor.

 

 

 

 

Erkekler ister sevsin ister sevmesin kadınların yine bildiği gibi giyinecekleri kesin. Başkaları hoşlanmıyor diye kimse kendi zevkinden de vazgeçecek değil elbette. Zevkler ve renkler tartışılmaz diyerek konuyu kapatıyoruz.

Sude Seçkin
Sude Seçkinhttp://www.kadinim.net
Kadınım.Net Editörü

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Son Konular