23.7 C
İstanbul
Perşembe, Ağustos 25, 2022

Estenik’te Burun Estetiği

Son dönemlerde estetik alanında yaşanan gelişmeler, insanların estetik operasyonlara bakış açısını değiştirdiği gibi estetik merkezlerine uğrayanların sayısını da artırdı. Dış görünümüne önem veren ve fiziki yapılarının bozulmamasını isteyen kişiler, estetik cerrahideki gelişmeleri takip etmekte ve kusursuz bir görünüme kavuşmak için teknolojinin tüm imkanlarından yararlanmaktadırlar.

Ankara’da bulunan Estenik merkezimizde; yüz gerdirmeden göğüs estetiğine, saç ekiminden dövme sildirmeye, burun estetiğinden cilt bakımına kadar pek çok alanda hizmet veriyoruz. Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı Doç. Dr. Zühtü Demir, yaptığı estetik cerrahi işlemler ile hastalarının merkezimizden sağlıklı ve mutlu bir şekilde ayrılmalarını sağlıyor.

Estenik’te Burun Estetiği

Kişinin yüzündeki en önemli bölgelerden biri olan burun, kişinin yüzünün estetik güzelliğinde oldukça önemli bir yer tutar. Burun estetiği yapılırken, kişinin yüz hatlarına uyum sağlaması ve yüzde eğreti durmaması gerekmektedir. Merkezimizde gerçekleştirilen tüm burun estetiği (rinoplasti) operasyonlarında hastayı detaylı bir muayeneden geçiriyoruz. İhtiyaç duyduğumuz tetkikleri yaptıktan sonra, hastanın talep ettiği burun biçimini, yüz hatlarına uyacak bir biçimde düzenliyoruz.

Burnun yüze olan oranı, cilt yapısı ve burnun yapısı operasyonun başarılı olmasını etkileyen faktörlerdir. Hasta ile birlikte yapılacak durum değerlendirmesine göre burnun şekli belirlenir ve operasyona o şekilde başlanır.

3D Crisalix görüntüleme teknolojisiyle öncesi ve sonrasını görün

Ankara’daki merkezimizde, burun estetiğinde yaptığımız dijital tasarımlarla hem hastanın yüzüne uygun en iyi çözümleri üretiyor hem de hastaların beklentilerini eksiksiz bir şekilde yerine getirmeye çalışıyoruz. Hastaların en sık sorduğu sorulardan biri de, ameliyattan sonra, önceki burun hallerini görme imkanlarının olup olmadığıdır. 3D Crisalix görüntüleme teknoloji ile tüm değişiklikler hastaya gösterilebilmektedir. Dijital fotoğraf makinesi ile bilgisayara aktarım yapılarak, resim üzerinde 3 boyutlu teknik kullanılabilir. Hasta, ameliyat sonrasında burnunun alacağı şekli bu teknoloji ile rahatça görebilir.

Burnunuz uzman ellerde

Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı Doç. Dr. Zühtü Demir, tüm burun operasyonlarında hasta ile birlikte hareket edip, yüz hatlarına en uygun burun yapısını seçer ve hastanın tüm estetik kaygılarını yok etmeyi amaçlar. Kullanılan yüksek teknolojiler sayesinde hiçbir risk oluşmadığı gibi hasta yeni görünümünü bir ömür boyu muhafaza edebilir ve bu şekilde hayatına devam edebilir.

Estenik ile merak ettiğiniz her şeyi sitemizi inceleyerek öğrenebilir, telefonlarımızdan bize ulaşabilir ya da Ankara’daki merkezimizi ziyaret edebilirsiniz. İşinde uzman personelimiz sizlere tüm sorunlarınız hakkında bilgi verecek ve sizi en iyi şekilde yönlendirmeye çalışacaktır.

www.estenik.com.tr

Sude Seçkin
Sude Seçkinhttp://www.kadinim.net
Kadınım.Net Editörü

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Son Konular