24.9 C
İstanbul
Cumartesi, Haziran 25, 2022

Fransız Manikürü Yapmak Hiç de Zor Değil

Fransız manikürü diğer manikürlerden biraz daha farklıdır ama ellerinize çok zarif bir görünüm kazandıracaktır. Ayrıca Tırnaklarınızı her zaman iyi görünmesini sağlar.

Öncelikle gerekli olan malzemeleri tedarik edin bu malzemeler şunlardır törpü , aseton ve oje ayrıca bir tane de opak renkte bir ojeye ihtiyacınız olacaktır. Öncelikle törpüyle tırnaklarınıza biçimli bir şekil vererek işe başlamalısınız.

Tırnaklarınızın şekli parmaklarınızın şekline uyumlu olmalıdır daha sonra ellerinizi içerisinde ılık su dolu olan bir kaba koyarak derinizin yumuşamasını bekleyin ellerlinizin yumuşadığını fark ettikten sonra bir tırnak makasıyla tırnak etrafındaki fazla derileri temizleyiniz daha sonra tırnaklarınızın ana katı olan tırnak cilasını dikkatli ve orantılı bir şekilde tırnaklarınıza sürün ve ardından Fransız manikür şablon çıkartmalarını tırnaklarınıza yapıştırıp opak renkteki ojenizi sürebilirsiniz bu ojenin de kurumasını bekledikten sonra tırnağınızdaki yapışkanları çıkartıp tırnaklarınıza bir göz atın eğer tırnak etrafında taşmış ojeler varsa önceden hazırladığınız asetonu bir pamuk üzerine dökerek tırnaklarınızı temizleyiniz .

Fransız Manikürü

Sude Seçkin
Sude Seçkinhttp://www.kadinim.net
Kadınım.Net Editörü

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Son Konular