16.5 C
İstanbul
Çarşamba, Kasım 22, 2023

Garage Hair Repair Studio Yeni Şubesi Garage Acıbadem Açıldı

Ünlü kuaför Ahmet Çoban’ın girişimi olan saç bakım ve tasarım merkezi “Garage Hair Repair Studio” kuruluşunun 5. yılında 5. şubesini Acıbadem’de açtı.

Türkiye’nin en popüler kuaför salonlarından biri olan ve yaptığı doğal saçlar ile namı Türkiye sınırlarını aşan Ahmet Çoban’ın girişimi Garage Hair Repair Studio Levent, Nişantaşı, Caddebostan ve İzmir olmak üzere toplam dört şubesinden sonra yeni açılan İstanbul Acıbadem salonunda müşterilerini ağırlamaya başladı.

Ahmet Çoban’ın girişimi olan ve Türkiye’nin en iyi bayan kuaför salonları arasında gösterilen Garage hair Repair Studio  hiçbir yerde benzeri olmayan, çalışarak, görerek, deneyimleyerek oluşturduğu franchise sistemine karşılık geliştirdiği ‘Ortaklık’ sistemi ile açtığı Garage Acıbadem şubesinin ortağı ise dört senedir Etiler şubesinin müdürü olarak çalışan Mustafa Akkuş.

Global dünyadaki doğallık ve kişisel güzellikten yana belirlenen yeni estetik kodlarını yakından takip ederek Türkiye’nin en iyi kadın kuaförleri arasında isminden söz ettiren ve müşterilerine sunduğu ombre, sunkissed, brushlight, facelight  gibi birçok tekniğin öncüsü olan Garage Hair Repair Studio, Acıbadem şubesinde Mustafa Akkuş liderliğinde deneyimli ekibiyle hizmet verecek.

Mustafa Akkuş yeni ortaklığı ile  yaptığı açıklamada şunları dile getirdi;

“Ahmet Bey ile 4 senedir çalışıyoruz. Garage Hair Repair Studio’nun ilk göz ağrısı Etiler şubesinde son olarak şube müdürü olarak çalışıyordum ve sonunda kendi adıma, Garage Ailesi adına hayırlı olmasını umduğum, yeni bir adım atmaya karar verdim.

Bu marka gerçek anlamda kendinizi sürekli geliştirebildiğiniz önemli bir okul. Tabii buna açık olmanız gerekiyor. Hem yeni teknikler hem de yöneticilik anlamında kendimi geliştirme fırsatı buldum. Ahmet Çoban da bu ortamı yaratan, paylaşımcı, beraberce gelişmeye açık bir patron. Bu özellikleri onu iyi bir iş ortağı da yapıyor. Sanırım bu adımı atarken en önemli etkenlerden biri Ahmet Çoban’la bu yola çıkacak olmamdı. Acıbadem bizim için stratejik gelişim açısından iyi bir lokasyon oldu. Çünkü Anadolu yakasındaki diğer merkezimiz Caddebostan’da ve İstanbul trafiği ile insanların mesafeler arasında çok yorulduğu bir megakent. Bu anlamda çok güzel bir ilgi ile karşılandık ve daha ilk günlerimizden yüksek bir çalışma hacmi yakaladık.

Bu konuda bizim vitrinlerimizden biri çok geniş takipçi kitlesine sahip olan sosyal medya hesaplarımız. Bu hesaplarımız aracılığı ile tüm uygulamalarımızı müşteri kitlemize ilk günden beri anlatıyoruz. Bu da müşteri ile daha salona girmeden doğru iletişimi kurmamızı sağlıyor, aynı dili konuşabiliyoruz. Bizi tercih eden müşterilerimiz salonumuza gelmeden önce Garage Hair Repair Studio’nun instagram hesabından yaptığımız uygulamaları incleyerek geliyorlar.”

Acıbadem Garage Hair Repair Studio’da Sizi Neler Bekliyor?

Garage Hair Repair Studio için en önemli konulardan biri yüksek standardını koruma olduğundan yeni açılan Acıbadem şubesi dahil olmak üzere diğer tüm Garage Hair Repair Studio’larında markalaşmış uygulamalar müşterilere sunuluyor.

İlk tanışmasında bir konsültasyon randevusu alınmasını öneren Ahmet Çoban, müşteri adayına saç tipine, kişisel tarzına, ten rengine en uygun modelin önerildiğine dikkat çekiyor. Ahmet Çoban ve Mustafa Akkuş saçların doğru kesimi için müşterinin yüz hatlarını ve saç tipinin yanı sıra kişisel zevkleri ve hayat biçimi hakkında bilgilere sahip olmanın gerekli olduğuna inanıyor. Bununla birlikte kişiye özel renklendirme yaparken; kişilerin saç tiplerine, tarzlarına, ten renklerine, yüz şekillerine en çok yakışacak renklendirme çözümlerini bulmak için alışıldık boyama işleminin dışında birçok farklı renklendirme tekniği üzerinde çalışıyor. Böylece müşterilerini kuaförüne bağımlı, uzun vakitlerini kuaförde geçiren insanlar olmaktan çıkarıyor ve daha uzun dönemli kullanabilecekleri renkler sağlıyor. Örneğin; birkaç tel beyaz saç teli olanlara pigmentasyon, yüz çevresine aydınlık katmak için facelight tekniklerini uyguluyor. Güneşte açılmış gibi görünen doğal sarı ışıltıları ise “brushlight” adını verdiği patentli fırçası ile yapıyor.

Garage Hair Repair Studio salonlarında alışılagelmiş bir kuaför olmanın dışında saç uzmanlığına dair her şeyi bulabilmek mümkün. Ahmet Çoban, formülünü kendi ürettiği Garage Organics markalı ürünlerin, saç boyama ve saç rengi açma işleminde kullanılan özel diş yapısına sahip Garage brushlight fırçasının da yaratıcısı. Saç rengini kısmi olarak açmak ve saça doğal ışıltılar katmak için kullanılan brushlight, sektörde Ahmet Çoban tarafından geliştirilen patentli bir ürün.

Size en yakın Garage Hair Repair Studio ile hayatınızı güzelleştirmeye saçlarınızdan başlamak için hemen yerinizi ayırtın.

Önceki İçerik
Sonraki İçerik
Sude Seçkin
Sude Seçkinhttp://www.kadinim.net
Kadınım.Net Editörü

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Son Konular