12.6 C
İstanbul
Perşembe, Kasım 23, 2023

Güldürürken Ağlatan Minik Yaramazların En Komik Halleri

Yaramazlıklarıyla artık baş edilemeyen çocukların pes dedirten halleri sınırı aşmış durumda.

Bütün yaramazlıklarını çocukluklarına verdiğimiz afacanlar artık annelerini ”sen çocuksan biz neydik” dedirtme noktasına getirmiş halleri ile bazen yaramazlığın sınırlarını zorluyorlar. Sizin evde de bunlardan bir tane olsaydı nasıl baş ederdiniz?

1. Evin Her Yeri Çikolata Olursa…

1. Evin Her Yeri Çikolata Olursa…
Çikolata kremasına bırakın çocukları yetişkinler bile ‘hayır’ diyemiyor…  İşte o ‘hayır’ lafını duymak istemeyen minik bir kız çocuğu…  O; annesinin ya da babasının yokluğundan fırsat bilip çikolatanın keyfini işte böyle sürüyor…

2. Buzdolabının Serin Ferahlığı

2. Buzdolabının Serin Ferahlığı
Yaz aylarında yaramazlıktan kan ter içinde kalan çocuklar,serinlemek için kendini ya buzdolabına atar yahut serin taşlarda yuvarlanarak kendine oyun çıkarır. İşte şaşkına çeviren bir manzara daha.

3. Aman Allahım O da Ne!

3. Aman Allahım O da Ne!
Bu çocuklar da kenarda köşede unutulmuş olan un paketini parçalayıp evin altını üstüne getiriyor. Bu manzara karşısında siz ne yapardınız?

4. Süt kardeşliği

4. Süt kardeşliği
Evinde evcil kedi besleyen ailelerin çocukları demek ki daha paylaşımcı oluyor. Dostluğa,paylaşıma  ve yaramazlıktaki son noktaya bakar mısınız?

5. Gelmeyin,Temizlik Vakti

5. Gelmeyin,Temizlik Vakti
Kendine oyun arayan bir ufaklık işte. Banyoda ne kadar tuvalet kağıdı varsa hepsi artık birer çöp. Neyseki yüzündeki tatlılık,her şeyi görmezden gelmenize yetiyor.

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Son Konular