Güzellik Sırları Filiz Akın’dan Geldi

0
2457

filiz akın güzellik sırlarıYıllar geçmesine rağmen hala güzelliğinden pek bir şey kaybetmeyen ünlü oyuncu Filiz Akın güzelliğiyle ilgili sırlarını hayranlarıyla paylaştı. Ünlü oyuncunun hala genç kalmasının arkasında yatan özel güzellik sırları şöyle:

Büyük Samsun Oteli’nde düzenlenen söyleşide güzellik sırlarını anlatan Filiz Akın, “Ben hiçbir zaman ‘battı balık’ demiyorum. Hemen ‘bu kiloları nasıl verebilirim’ diye çaba harcıyorum. Erken yiyorum, davete gideceksem daha önceden biraz yiyorum. Her şeyin tadına bakıyorum ama çok az.

Ben zaman zaman 10 gün içinde 5 kilo veriyorum ama bunu kimseye tavsiye etmiyorum. 3 gün kızarmış ekmeğin üzerine biraz tereyağı sürerek sabah, öğlen ve akşam diyet kola içiyorum. Sebze ve meyve o günlerde yemiyorum. Bağırsakları çalıştırmak için özel çay veya ilaç almak gerek. Daha sonra sırf proteine yükleniyorum. Balık, tavuk, yanında avokado, bazen kavun ve muz yiyorum az miktarda. Protein yüklemesi kötü bir şey ama şişmanlarken doğru beslenmiyoruz ki, zayıflarken onun için bana bir zararı yoksa 10 gün böyle besleniyorum” dedi.

Saçını kuaförüne boyattığını belirten Filiz Akın, “Saçımı kendim kesiyorum, yüzüme krem kullanıyorum. Şimdi estetikle ilgili çok uzun ameliyatlara gerek kalmıyor. 15-20 dakikalık operasyonlarla 10 yıl geriye gitmek mümkün olmuyor. Sosyete mecmualarında görüyorum, o kadar abartıyorlar ki uzaylı gibi hepsi. Aman böyle bir şey yaptırırsanız lütfen abartmayın, uzaylı gibi gezmeyin. Ben İstanbul’da öyle kadınlarla karşılaşıyorum ki, yüzlerinde hiçbir kırışıklıkları yok ama Mars’tan gelmiş gibiler” diye.

İHA

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.