11.2 C
İstanbul
Çarşamba, Şubat 22, 2023

Hayvanları çocuğunuza sürpriz paketler ile sevdirin

7 katlı sürpriz bebeklerle çıkış yapan L.O.L. bebek serisi, rengârenk bebekler ve aksesuarlarının yanına birbirinden sevimli hayvan dostlarımızı da ekleyerek aileyi genişletiyor! Yeni çıkan üçüncü seri paketlerinde artık bebeklerimizin hayvan arkadaşları da yer alacak. 7 katlı sürpriz topların her bir katmanında, minik evcil hayvanların kullanabileceği aksesuarlar, tuvalet kumları, banyo takımları, mama setleri bulunuyor. İpucu içeren gizli mesajın yer aldığı ilk katmandan başlayıp sırasıyla etiketlerin, su şişesinin, küreğin, ayakkabıların, aksesuarların bulunduğu katmanları açalım. Sonuncu katmanda ise sürpriz L.O.L. Pets figürümüz bizi bekliyor! Tam 35 farklı evcil hayvan figürüyle zengin bir içeriğe sahip olan set, yeni evcil hayvanları L.O.L. sürpriz bebek setiyle interaktif olarak kullanabileceğiniz yepyeni bir oyun alanı sağlıyor. Gelin, serinin gözde hayvanlarını yakından inceleyelim.

Hamster

Oldukça nadir bulunan hamster’lar, kemirgen türüne ait hayvanlardır. Sıcak ortamlar ve talaş zemin, yaşamaları için en uygun ortamlardır. Hamster’lar günün büyük bölümünü kuytu bir yere çekilerek, top veya küre biçimli kafeslerin içinde yürüyüş yaparak veya özel boru ve asma sistemlerinden oluşan kulvarlarda koşarak geçirirler. Havuç, elma, salatalık ve marul, en sevdiği yiyeceklerdir. Uykucu gibi göründüklerine bakmayın, keyifli olduklarında her yeri birbirine katabilirler!

Köpek

Sadık dostlarımız köpekler uzun ve pofuduk tüyleri, kocaman pembe dilleri ve bitmeyen enerjileriyle her an oyuna hazır! Kemik oyuncaklarla dişlerini kaşımaya, yumuşak topların peşinde koşmaya, sırtüstü uzanıp karınlarını kaşıtmaya bayılırlar. Ne kadar oyuncu olup etrafta koştursalar da güzelliklerinden ödün vermezler. Kış aylarında banyo yapmaktan pek hoşlanmazlar, ancak yazın sıcak günlerinde buz gibi bir küvete hayır diyemezler. Sevimli dostunuzu suyun içine koyun ve sürprize hazır olun!

Kedi

Minik aksesuarlar en çok kedilere yakışıyor! Gözlükten kurdeleye, biberona, ayakkabılara kadar pek çok renkli aksesuar, L.O.L. paketlerinde. Kediler, diğer hayvanlara göre daha titiz ve düzenlidirler. Uyumak için yumuşak ve sıcak yerleri tercih ederler. Tuvaletlerini ise her yere yapmazlar, kendilerine belirledikleri özel bir tuvalet alanı bulunur. Bunun için kedi kumu, evde beseleyeceğimiz minik dostlarımız için en uygun malzemedir. L.O.L. paketinden çıkacak olan kürekler ve kedi kumu, dostumuzun temizliğini yapmamıza yardımcı olacak.

Tavşan

Kemirgenler arasında en çok beslenen evcil hayvanlardan biri de tavşanlardır. Zıplamaları ve hızlı koşmalarıyla bilinen tavşanlar, dev kulaklarıyla seslere karşı çok hassastırlar. Tam bir havuç delisi olan minik dostlarımız için L.O.L. paketinde hem yetişkin hem de bebek tavşanlara özel havuçlarla evcil tavşanlarınızın karnını doyurabilir, keyifli bir uyku için karınlarını kaşıyabilirsiniz.

Kaplumbağa

Sırtında kocaman kabuğu, ürkek bakan gözleriyle seyretmeye bayıldığımız kaplumbağalar uzun ömürlerini, yavaş hareket etmelerine borçludurlar. Ağır yürüyor gibi görünseler de aslında kabuklarının ağırlığına ve bacak boyutlarına göre kaplumbağaların hızı, bir insanın normal temposundan pek de farklı değildir. Kırmızı-turuncu renkli sevimli dostlarımızı suda serinletebilir, taze yapraklarla onları besleyebilirsiniz.

Bebek Hayvanlar

L.O.L. Pets serisinde ayrıca birbirinden sevimli ve küçük bebek hayvanlar da yer alıyor. Bebekler için özel olarak puset, battaniye, bebek yemi, diş kaçıma oyuncağı, su kabı gibi aksesuarlarla küçük dostlarımızın bakımını yapıp onları büyütebilirsiniz. Aman dikkat edin, bebek hayvanlar henüz tuvalet ve beslenme eğitimi almamış olduklarından etrafı pisletebilirler!

Önceki İçerik
Sude Seçkin
Sude Seçkinhttp://www.kadinim.net
Kadınım.Net Editörü

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Son Konular