20.6 C
İstanbul
Pazartesi, Ekim 3, 2022

İndirimleri Bol A101

A101 Türkiye’nin bütün kesimlerinde, ilçelerinde hatta mahallelerinde bile açılmaya ve her geçen gün hızlı bir şekilde sayıları artmaya devam ediyor. Ülkenin tüm kesimlerine ürünlerini ileten mağazada herkesin bütçesine uygun hizmet bulunuyor.

A101 her hafta düzenli olarak farklı markalarda ve ürünlerde indirim uyguluyor. Hafta içinde iki farkı türde indirim uygulayan mağazalar zinciri hem her Perşembe hem de Cuma’dan başlayan bir haftalık indirimleri ile dikkat çekiyor. Mağazanın kendi internet sitesinden ulaşabileceğimiz indirim broşürlerinden o hafta ile ilgili net bilgi alabiliriz. Buradan ulaşacağımız ürünler okulların açılma tarihinin yaklaşması sebebi ile okul, kırtasiye ürünleri ile ilgili oluyor. Defter, renkli ya da kurşun kalem, matara, çanta, karton çeşitleri indirimli fiyatları ile satılıyor. Örneğin; çocukların en çok ihtiyaç duyduğu okul malzemesi olan kalem çeşitlerinde hem fiyatlar çok uyguna geliyor hem de çeşitleri daha fazla. Ağırlıklı olarak kırtasiye ürünlerinde indirim olduğu için bu hafta aileleri ve çocukları son derece mutlu edecek bir haber yayınlamış oluyor mağaza. Tabii bütün bunların dışında aynı hafta farklı ürünlerde de indirim uygulanıyor. Örneğin; güvenilir markaların tost makinesi, fritöz ve elektrikli ocağı da normalden çok daha uygun fiyatlara satılıyor.

Her yerde bulunmayan pratik ev aletleri de satan mağaza müşterilerinin memnuniyeti için bu ürünlere de indirim uyguluyor. Yumurta pişirme makinesi bunlardan sadece biridir. Perşembe günleri uygulanan indirim modelinde diğerine göre sınırlı sayıda ancak çeşit olarak çok daha fazla ürün indirimli fiyatlara satılıyor. Diğer indirim modeli olan cumartesiden cumaya kadar geçerli olan indirim broşüründeki ürünler daha çok gıda üzerine olan ürünlerdir. Güvenilir markalarda uygulanan bu indirim farklı oranlarda yapılıyor. Sucuk fiyatında ne kadar indirim uygulandığını broşürde açıkça görebiliyoruz. Görebildiğimiz bir başka şey de bahsettiğim broşürün son sayfasındaki bildirilen miktarın üzerindeki alışverişlerde altılı meyve suyunun indirimli hale gelmesidir. Bu mağazalar zinciri haftalık uyguladığı indirimlerin dışında özel günlerde o günün ürünlerinin daha uygun fiyatlara müşterilerine sunulması mağazanın alışkanlık haline getirdiği bir uygulamadır.

Sude Seçkin
Sude Seçkinhttp://www.kadinim.net
Kadınım.Net Editörü

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Son Konular