5.7 C
İstanbul
Pazartesi, Kasım 27, 2023

İnternetten Oyun Oynayın

 

Oyunlar arasında en çok bilinen şüphesiz ki mario. Çocukluğumuzda bizi yanlız bırakmayan bu oyun geçmişte hepimizin kahramanı olmuştur. Günümüzde bu oyunlar artık internetten oynanıyor. Mario oyunları arasında en çok bildiğimiz klasik mario’yu herkes mutlaka oynayıp bitirmiştir. Yeni nesil çocuklar da internetten bu oyunu oynayarak mario’yu seviyor ve öğreniyorlar. Mario oyunu için tavsiye edeceğimiz site  adresidir.

Son zamanlarda oynadığım eğlenceli ve ilginç bir online oyun olan Transformice, sürekli oynayabileceğiniz yeni nesil oyunlardan birisi. Transformice’da oyunu için öncelikle hesap oluşturmanız gerekiyor. Misafir olarak da oynanabilen oyun, online ve arkadaşlarınızda oynayabileceğiniz bir oyun. Oyuna bir fare olarak başlıyorsunuz ve göreviniz peynirden bir parça alıp yuvanıza geri dönmek. Rakip farelerden çok hızlı olmak zorundasınız ama farenin kontrolü pek kolay değil 🙂 Online oyun sevenlerin mutlaka denemesini tavsiye ettiğim bir oyundur.

Oyun severlerin ilgiyle takip edeceğini düşündüğüm bir kategori tavsiye edeceğim. Son zamanlarda ortaya çıkan Friv onları, her kategoriden oyunu içinde barındırıyor fakat sadece en iyi oyunlar bu kategoriye girebiliyor. Daha elit ve iyi oyuncuların takip ettiği bu kategorideki oyunları görmek için Friv oyunları oyna linkimize tıklayabilirsiniz.

Sude Seçkin
Sude Seçkinhttp://www.kadinim.net
Kadınım.Net Editörü

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Son Konular