15.7 C
İstanbul
Cuma, Kasım 24, 2023

İş İngilizce Kursu

İş İngilizcesi, iş yaparken etkin ve yetkin bir İngilizce kullanımına ihtiyaç duyan ve bu alanda kendini  ilerletmek isteyen kişilere yönelik bir alandır. İş hayatımızda aktif olarak konferans ve toplantılara katılmamız ve yazışmamız gereken aktif ingilizce kullanabileceğimiz noktalarda bulunabiliyoruz ve bu gibi pozisyonlarda yüksek seviye İngilizce beceri,bilgi ve ilgiye parmak basmak, kariyerimizde üst seviye rol noktalara gelmemize yardımcı olabiliyor. İş İngilizcesi kursu genel ingilizce bilgisinin yetemediği meslek alanları içinse iş alanınıza uygun iş İngilizcesi eğitim programı oluşturarak bir yandan ingilizcenizi geliştirirken, bir yandan da iş alanında yakın olarak rastlayacağınız güncel iş terimleriyle harmanlıyoruz.

ingg

İş İngilizcesi kursularımız yabancı dilin yoğun kullanımı yapılan iş alanlarına uygun olarak hazırlanmaktadır. Bu noktada deneyim sahibi ve işinde yetkin olan öğreticilerle beraber koordinasyonlu bir şekilde çalışmaktayız. İş İngilizcesi kursu sıradan genel ingilizce kurslarından farklı olarak yoğun bir şekilde iş konusunda yapacağınız çalışmalara yeni kapılar açmanız için gerekmektedir. Bu açılan kapılar sayesinde iş hayatınız boyunca ihtiyaç duyacağınız İngilizce kullanabilme yeteneğini kazanacak, iş görüşmeleri, iş yazışmaları, raporlama, sunum teknikleri, detaylı analiz çıkarma gibi pekçok konuda da öğrenme imkanı bulacaksınız. İş İngilizcesi kursu kapsamında iş alanınıza göre iş İngilizcesi kullanımını arttıracak kullanacağınız iş alanında makaleler,projeler ve görsel envanterleri kapsamaktadır. İstanbul gibi iş hacmi yüksek metropol şehirde iş İngilizcesi kursu yardımıyla kendini geliştiren bir birey daha rahat iş hayatına geçiş yapabilir. İş hayatına geçiş yaptıktan sonra bile devam edeceğiniz iş İngilizcesi kursu size hem moral ve motivasyon hem de yükseklere uçmak için yol gösterektir.

Bu noktada Executive English Coaching’e danışarak iş İngilizcesi kursu hakkında bilgi alabilirsiniz. Executive English Coaching iş İngilizcesi kursu sizi iş yönetimi konusunda yetkin bir ingilizce donanımına sahip olmanızı sağlayacaktır. İş alanında her türlü arz ve talebin bir denge durumunda olduğu gibi iş İngilizcesi kursu da size bu denge durumunda ağırlığı kendi tarafınıza çekmenizi sağlayacaktır. İş İngilizcesi kursumuz, profesyonel iş ingilizce kursu fiyatları ve her bütçeye uygun ödeme koşullarımız hakkında bilgi sahibi olmak için bize ulaşabilir,telefonunuza bırakabilir veya eğitim konusunda birebir profesyonel kadromuzdan eğitmenlerimizle irtibata geçebilirsiniz.

Sude Seçkin
Sude Seçkinhttp://www.kadinim.net
Kadınım.Net Editörü

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Son Konular