16.5 C
İstanbul
Çarşamba, Kasım 22, 2023

İşinizi Büyütmek İçin Yeniliklere Açık Olun!

İşinizi büyütmek ve daha yüksek satış rakamlarına ulaşmak istiyorsanız artık yeniliklere ve çözüm sunan ürünlere daha sıcak bakmanız gerekiyor. Teknoloji hızla ilerlerken işiniz için pratik bir şekilde kullanabileceğiniz pek çok yeni uygulama ve ürün de geliştirildi. Özellikle BDDK ve PCI-DSS lisanslarına sahip olan finans teknolojileri şirketi iyzico pek çok sorunu ortadan kaldırabilecek yenilikleri hayata geçiriyor.

Örneğin dünyanın her yerinden ödeme almanızı sağlayan ve taksitli satışlar bile yapmanıza olanak tanıyan ödeme sistemlerine hızlı ve kolay bir şekilde sahip olabilirsiniz. Ödemelerinizi saniyeler içerisine alabiliyorsunuz. Farklı para birimleriyle ödeme alma imkanı sunan bu sistem sahtecilik işlemlerine karşı da üstün güvenlik önlemleriyle donatılmış durumda. Sanal POS uygulaması ile internet sitenizden konforlu bir şekilde ödeme alabiliyorsunuz.

İşlerinizi büyütmek için ödeme engelini siz de kolaylıkla iyzico Sanal POS ile aşabilirsiniz. Sanal POS çözümleri pazaryeri sahiplerinin de imdadına yetişebiliyor. Satışları kolaylıkla takip edebilme ve finansal hesaplamaları otomatik olarak yapma gibi onlarca avantaj sunan sistemler entegrasyon noktasında da hiçbir sorun yaşatmıyor. İnternet siteniz özel bir yazılımla hazırlanmış olsa dahi uygun modüllerle donatılan iyzico Sanal POS entegre edilebiliyor. Daha detaylı bilgi için tıklayınız ve bu sayede iyzico ile daha yakından tanışmanız mümkün olsun.

Bu arada iyzico tarafından link ile ödeme alma imkanı da sunulduğundan söz etmek gerekiyor. İnternet üzerinden satış yapmak isteyen çok sayıda kişinin kullandığı bu yöntem sayesinde siz de online satış avantajından faydalanmaya başlayabilirsiniz. Entegrasyon sorunu yaşamadan sadece link ile ödeme alma hakkında da iyzico web sitesinde ayrıntılı bilgi mevcut. Kurumsal satıcıların da bu imkandan faydalanabildiğini unutmayın. Link ile ödeme alma sadece bireysel satıcılara özel bir uygulama değil.

Ödeme alırken yaşanan en büyük endişe sahtecilik! 7/24 sahteciliğe karşı ödemeleri koruyan iyzico yapay zeka kullanan şirketler arasında yer alıyor. Bu nedenle gönül rahatlığı ile siz de ödeme problemini söz ettiğimiz seçeneklerden kendinize en uygun olanı tercih ederek çözebilirsiniz. Üye işyerlerinin satışlarını % 8 oranında artırdığı da biliniyor. Belki de işlerini büyüme sırası sizdedir!

Önceki İçerik
Sonraki İçerik
Sude Seçkin
Sude Seçkinhttp://www.kadinim.net
Kadınım.Net Editörü

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Son Konular