15.6 C
İstanbul
Çarşamba, Kasım 22, 2023

İstanbul Evden Eve Nakliyat Firması

İstanbul ankara arası evden eve nakliyat ofis, şirket ve ağır eşya taşıma noktasında profesyoneldir. Temiz nakliye şirketi 25 yıldır bu sektörde faaliyet göstermektedir. Dolasıyla da taşıma hizmetleri bilinçli bir şekilde verilmektedir. Firmamız genel olarak şehirlerarası nakliyat, kurumsal taşımacılık, parça eşya ve asansörlü ev taşıma gibi hizmetler sunmaktadır. Ayrıca istanbul evden eve nakliyat, her türlü eşyayı özenle paketlemektedir. Montaj işlemleri de marangoz ustalarımız tarafından gerçekleştirilmektedir. Firmamızın kendi şahsına ait olan kamyon ve tır modelleri sayesinde taşıma işlemleri güvenli bir şekilde gerçekleştirilmektedir. istanbul evden eve nakliyat sadece K3 belgesine sahip olan araç modelleri ile hizmet vermektedir. Her türlü yük ve eşya firmamız tarafından nakil edilmektedir.

İstanbul Şehirlerarası Nakliyat

istanbul şehirlerarası nakliyat şirketimiz, tüm il ve ilçelere taşıma hizmeti vermektedir. Ayrıca talep edilen illere asansör desteği de sunulmaktadır. Firmamız Ankara’ya, Eskişehir’e ve Bursa’ya haftalık olarak sevkiyatlar gerçekleştirmektedir. Yükleme ve boşaltma gibi işlemler sadece teknolojik araçlar ile yapılmaktadır. Eşyaların insan gücünden dolayı deforme olması söz konusu değildir. istanbul şehirlerarası nakliyat firmaları içerisinde en ucuz hizmet Temiz taşımacılık tarafından sunulmaktadır. Ayrıca parça eşyalar bile 2 iş günü içerisinde 81 ile götürülmektedir. Firmamız tüm evleri kısa bir süre içerisinde taşımaktadır. Eşyaların tamamı kontrollerden geçirildikten sonra teslim edilmektedir. istanbul evden eve taşımacılık gerek süre gerekse fiyat noktasında müşterilerini memnun etmektedir. Ofis taşıma, banka taşıma gibi kurumsal hizmetler de makul rakamlar ile verilmektedir.
istanbul Evden Eve Nakliyat Fiyatları
istanbul evden eve nakliyat ücretleri eşyaların incelenmesinden sonra belirlenmektedir. Çünkü taşıma ücretleri işçilik kullanımına, eşya sayısına ve kilometre uzunluğuna göre değişkenlik göstermektedir. Firmamız ise her daim ucuz bir hizmet vererek müşterilerinin aile bütçelerine katkı da bulunmaktadır. istanbul şehirlerarası nakliyat fiyatları da oldukça makul rakamlardan oluşmaktadır. Şirketimiz kesinlikle eşyaların paketlenmesi yan da kurulumu için ekstra bir para talep etmemektedir. istanbul evden eve nakliye personelleri bölgenin tüm köy ve ilçelerine 24 saat içerisinde ulaşım sağlamaktadır. Detaylı fiyat bilgisi için sizde firmamızı arayabilirsiniz.

Sude Seçkin
Sude Seçkinhttp://www.kadinim.net
Kadınım.Net Editörü

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Son Konular