21.7 C
İstanbul
Çarşamba, Haziran 29, 2022

İstanbul Evden Eve Nakliyat

Türkiye’nin 81 ilinde yaşayan müşterilerimizin tüm taşınma ihtiyaçları İstanbul evden eve nakliyat firması tarafından karşılanmaktadır. İster 1+1 ister 5+1 hiç fark etmeksizin bütün daireler kısa bir süre içerisinde nakil edilmektedir. Mobilyalar, beyaz eşyalar, koltuk takımları özenle paketlenmektedir. İstanbul evden eve nakliyat eşyaların zarar görmesini engellemekle beraber kurulum noktasında da destek sağlamaktadır. Firmamız rezidans gibi yüksek katlı binalar için asansör sistemleri temin etmektedir. Ayrıca asansörlü evden eve nakliye hizmetleri çok ekonomik rakamlar ile verilmektedir. İstanbul nakliye şirketi araçları sayesinde parça eşyalar da Türkiye’nin 81 iline lanse edilmektedir. Firmamıza gelen tüm talepler aynı gün içerisinde onaylanmaktadır. Bununla birlikte 2 günde bir İstanbul’a ve Ankara’ya sevkiyatlar gerçekleştirilmektedir.
İstanbul Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat
İstanbul ev taşıma, teknolojik araçları ve alanında profesyonel olan ekipleri sayesinde tüm eşyaları sorunsuz bir şekilde taşımaktadır. Farklı özelliklere ya da tonajlara sahip olan tüm eşyalar sigortalanmaktadır. Ayrıca hangi il ve ilçe olursa olsun hiç fark etmeksizin marangoz temini gerçekleştirilmektedir. Parça eşyalar bile İstanbul şehirlerarası evden eve nakliyat personelleri tarafından monte edilmektedir. Firmamız şehirlerarası ofis taşıma, şirket taşıma ve büro taşıma gibi kurumsal alanlarda da faaliyet göstermektedir. Karadeniz bölgesinde bulunan tüm illere ise maksimum 2 iş günü içerisinde araç desteği sağlanmaktadır. İstanbul evden eve taşımacılık, tüm eşyaları müşterilerine beyan ettiği tarihe kadar yeni adreslere ulaştırmaktadır.
İstanbul Evden Eve Nakliyat Firmaları
İstanbul şehirlerarası nakliyat firmaları ile çalışmak oldukça avantajlıdır. Hali hazırda ekonomik fiyatlar ile hizmet veren şirketimiz müşterilerine özel indirimlerde gerçekleştirmektedir. Ayrıca 1+1 gibi küçük daireler için mazot ücreti talep edilmemektedir. İstanbul evden eve nakliye fiyatları ise eşyaların sayısına göre değişkenlik göstermektedir. Firmamız diğer firmalar gibi değişik nedenlerden dolayı ek ücretler talep ederek mağduriyet yaşatmamaktadır. Tüm paketleme ve montaj işlemleri tek bir fiyat üzerinden gerçekleştirilmektedir. İstanbul evden eve nakliyat, memurlara özel olarak yüzde 25’lere varan indirimler de gerçekleştirmektedir. Detaylı fiyat bilgisi için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Son Konular