12.7 C
İstanbul
Perşembe, Kasım 23, 2023

İstanbul’da Lazer Epilasyon

Lazer Epilasyon İstanbul hem İstanbul sakinlerini hem de İstanbul dışından gelen misafirlerini büyük bir yükten kurtarmaktadır.  Epilasyon alanında gerçekten hiç de basite alınacak bir şehir değildir. Hem bölgenin imkânları hem de gelişen teknoloji bu şehirdeki lazer epilasyon hizmetinin kalitesini artırmaktadır. Lazer epilasyon İstanbul sahip olduğu birçok epilasyon merkezleri sayesinde her gün yüzlerce insana çare olmaktadır. İster tüm vücudunuza ister tüm yüzünüze uygulatabileceğiniz lazer epilasyon yöntemi ile rahatsız edici tüylerinizden sonsuza kadar kurtulabilirsiniz. Tabi bu işlemin etkili olması için tercihinizi doğru cihazlardan yana kullanmalısınız. İstanbul içi ve İstanbul dışından birçok müşteriye hizmet veren lazer epilasyon İstanbul bu konuda en son model olan soprano ICE lazer epilasyon cihazları ile hizmet vermektedir.

Lazer-Epilasyonın-Avantajları

Gebelikte Lazer Epilasyon Yapılır mı? Anne adaylarında hamilelik döneminde yaşadığı bazı hormanal değişiklikten dolayı normalde olduğundan daha fazla kıllanma olabilir. Zaten hamilelikten dolayı hareket özgürlüğü kısıtlanan anne adaylarının kendi yöntemleri ile temizlenme işlemi daha da zorlaşmaktadır. Çoğu kişi bu yüzden lazer epilasyon yaptırmak istese de bebeği için zararlı olup olmayacağı konusunda tereddütler yaşamaktadır. Gebelikte lazer epilasyon yapılır mı? Sorusuna kesin olmamak beraber evet yapılır diyebiliriz ama tabi ki bu konuda karar vermeden önce yinede doktorunuza danışmanızda fayda vardır. Bazı yorumlara göre hiçbir sakıncasının olmadığını anlıyoruz ama yukarda da dediğimiz gibi Gebelikte lazer epilasyon yapılır mı? Sorusuna hala net cevaplar bulunamamıştır.

Bacak Lazer Epilasyon yöntemini deneyenlerin hemen hemen hepsi olumlu sonuçlar almaktadır. Çoğunlukla bayanlar tarafından tercih edilen bu lazer epilasyonu artık yavaş yavaş erkekler de tercih etmeye başlamıştır. Kişiden kişiye göre değişen kıl köklerinin zayıflığı ya da rengi bacak lazer epilasyon yönteminin olumlu sonuçlanmasında çok önemlidir. Çünkü açık renkli tüylerde cihazın kılı görebilme kapasitesi azalmaktadır. Bu yüzden bacak lazer epilasyon yaptırmak isteyenler araştırma yaparken teknolojinin imkânlarını çok iyi bilmelidirler. Eskiden bu tarz tüylerde sonuç alınamazken artık günümüzde kılın rengi ve kalınlığı fark etmemektedir. Soprano teknolojisi sayesinde bacak lazer epilasyon yöntemi olumlu sonuçlar vermektedir. Lazer epilasyon yöntemlerinin uygulandığı bu cihazlar hakkında bilgi ve temin şartları www.buzlazer.com adresimizde yer almaktadır.

Sude Seçkin
Sude Seçkinhttp://www.kadinim.net
Kadınım.Net Editörü

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Son Konular