7.6 C
İstanbul
Salı, Kasım 28, 2023

İstenmeyen Tüylerden Kurtulun!

İstenmeyen Tüylerden Kurtulmak İçin

Bayanların güzel bir vücuda sahip olmak ve bu vücutlarına güvenerek dışarıda kendilerine güvenerek rahat bir şekilde istedikleri elbiseleri giymek istemektedir. Bu bağlamda özellikle bacaklar olmak üzere kol bölgelerinde ki istenmeyen tüyler oldukça rahatsızlık vermektedir. İstenmeyen tüylerden kurtulmanın yolları ise oldukça fazladır. İşte istenmeyen tüylerden kurtulmanın yollarından biri de epilasyondur.

Epilasyon işlemleri vücudun pek çok bölgesinde istenmeyen tüy olarak adlandırılan kılların steril ve kalıcı olarak vücuttan temizlenmesini sağlamaktadır. Vücudunuzun ve özellikle bacaklarınızın pürüzsüz bir hal almasını istiyorsanız sizlerde epilasyon yöntemlerini uygulayarak bu sorununuzdan kurtulabilirsiniz. epilasyon cihazları ülkemizde pek çok yerde satılmaktadır. Halk arasında epilasyonun tüyleri arttırdığı gibi yanlış bir bilgi yer almaktadır. Bunun tam tersi olarak epilasyon ile birlikte kalıcı olarak istenmeyen tüylerden kurtulabilirsiniz.

Epilasyon işlemini epilasyon cihazı ile kendiniz evinizde yapabileceğiniz gibi gelişmiş bir operasyon olan lazer epilasyonu tercih edebilirsiniz. Lazer epilasyon, sadece gerekli şartları yerine getiren kliniklerde uzman doktorlar ve cihazlar eşliğinde yapılmaktadır. Lazer epilasyon ameliyatları özellikle bayanlar tarafından tercih edilir iken erkeklerin de %40 oranında lazer epilasyon operasyonlarını tercih ettikleri bilinmektedir.

Lazer epilasyon operasyonlarının temelinde lazer ışınlarının kıl köklerini tamamen yakarak ortadan kaldırılmasıdır. İstenmeyen tüylerinden kalıcı olarak kurtulmak isteyenlerin en çok tercih ettikleri lazer epilasyon ameliyatları fiyatları ile de oldukça cezbedici bir operasyondur. Ancak lazer epilasyon ameliyatları tercih edecekseniz yaptıracağınız klinikleri dikkatli seçmeniz gerekmektedir.

Sude Seçkin
Sude Seçkinhttp://www.kadinim.net
Kadınım.Net Editörü

Benzer İçerikler

1 Yorum

  1. Ben bir önerimi paylaşmak istiyorum. Evlenmeden 1 sene önce Bioder’ in yüz ve Vücut kremlerini kullandım ve neredeyse tüylerim yok denecek kadar azalmıştı. Hala tüy problemim yok desem yeridir. Tavsiye etmek istedim

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Son Konular