15.9 C
İstanbul
Cumartesi, Aralık 17, 2022

Kızlara Özel Online Oyunlar

Son zamanlarda internet oyunlarının populerleşmesiyle artan oyun oynama siteleri arasında bulunan , bir çok eğlenceli ve güzel oyunu sitede barındırmaktadır. Yeni nesil çocuklarımızın bilgisayarla büyümesiyle başlayan online oyun serüveni, kız erkek dinlemeden herkesi bu siteye çekiyor ve birbirinden güzel oyunları oynamasını sağlıyor. Özellikle kız çocuklarımızın ilgisini çekeceğini düşündüğüm Temizlik Oyunları, son zamanlarda çok fazla ilgi görmeye başladı. Temizlik olgusunu çocuklara aşılamayı hedefleyen bu oyun sayesinde sizde çocuğunuza temizlik alışkanlığı kazandırabilirsiniz.

Kız ilgisini çeken bir diğer oyunda, hepimizin oyuncak olarak bildiği barbie oyunu. Birkaç nesil önceye kadar oyuncak olarak oynanan barbie, artık sanala taşındı ve OyunuOyna sitesinde ücretsiz olarak oynanabiliyor. Oyunun amacı her zaman ki gibi barbie ile oynayıp vakit geçirmek. Barbie’yi giydirmek, barbie’yi beslemek, makyaj yaptırmak, saçlarını yapmak gibi bir çok aktivitenin bulunduğu bu oyun, kaliteli ve gerçekçi görüntüsüyle kız çocuklarına oyuncak barbie’yi aratmıyor 🙂

Barbie oyunu gibi oynanan, son zamanlarda populerleşmiş bir diğer oyun ise Sue. Uzak doğu yapımı bir çizgi film karakteri olan seu ile her türlü aktiviteyi yapabilir, dilediğiniz gibi oynayabilirsiniz. Eğlenceli sue oyunları arasında, sue ile yemek yapmak önde geliyor. Seu ile kek yapmak, pasta yapmak, sandviç yapmak gibi isteklerinizi bu sevimli çizgi film karakteriyle gerçekleştirebilirsiniz.

Sude Seçkin
Sude Seçkinhttp://www.kadinim.net
Kadınım.Net Editörü

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Son Konular