12.7 C
İstanbul
Perşembe, Kasım 23, 2023

Kızlık Zarı Dikimi Ankara

Kızlık Zarı Dikimi Ankara bölgesinde yer alan Dr. Uzay Yıldırım’ın muayenehanesinde uzun yıllardan beri yapılmakta olan estetik girişimler arasında önemli bir yer almaktadır. Kızlık zarı vajinanın yaklaşık 2 cm içerisinde yer alan bir tabaka olup, genellikle cinsel ilişki, cinsel istismar ya da bölgeye zarar verebilecek kazalar sonucunda yırtılmalara neden olabilmektedir. Bu gibi durumlara eğer kişiler kızlık arının onarımını talep ederlerse bizler kusursuz ve güvenilir şartlar altında hastalarımızın kızlık zarı dikimi işlemini hekimimizin kontrolünde gerçekleştirmekteyiz. Bunun yanı sıra kızlık zarı dikimi Ankara ve diğer bölge kliniklerinde gerçekleştirilebilen ancak her zaman hasta ve doktor gizliliği gerektiren bir durumdur. Bu nedenle de hekim tercihi son derece önemlidir.

kizlik-zari

Kızlık Zarı Onarımı yine kliniğimizde yapılabilen ve oldukça kısa sürede gerçekleştirilen bir işlemdir. Kızlık zarı onarımı genellikle genel anestezi tercih edilerek yapılan ve uyuma ile uyanma süresi de dahil olmak üzere yaklaşık 30 dakika süren kısa bir işlemdir. Genel anestezi istemeyen hastalarımıza da lokal anestezi ile kızlık zarı onarımı uygulaması rahatlıkla yapılabilmektedir. Kızlık zarı onarımının fiyatlandırılması ise işlem yapılacak olan alan genişliği, uygulanacak anestezi şekli ve kullanılacak tekniğe göre değişiklik gösterebildiğinden ancak yapılan muayeneler sonrasında hastalara bilgi verilebilmektedir. Anca yine de bilinmelidir ki her estetik operasyon gibi kızlık zarı işlemi de çok uygun bütçeli bir işlem değildir.

Bekaret Kontrolü bayanlar için aslında pek de sevimli olmayan bir durumdur. Normal jinekolojik muayeneden pek bir farklı bulunmayan bekaret kontrolü, öncelikle hastanın jinekolojik uygulamaların masaya alınması ile başlar ve daha sonrasında bölgedeki küçük dudaklar aralanarak kızlık zarının incelenmesine başlanır. Yapılan bu muayeneler esnasında hastalar herhangi bir acı ya da ağrı hissi duyulmamaktadır. Kısa süren bu kontrol sonrasında hekimimiz sözlü olarak ya da yazılı olara kişilere sadece o anlık rapor ya da bilgilendirici bir kağıt verebilmektedir. Verilen rapor ertesi günü bile geçerliliğini yitirmektedir Sizler de konu ile ilgili daha detaylı bilgi ve doktorumuz ile birebir görüşmek için isterseniz www.uzayyildirim.com’u ziyaret edebilirsiniz.

Sude Seçkin
Sude Seçkinhttp://www.kadinim.net
Kadınım.Net Editörü

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Son Konular