14.5 C
İstanbul
Cuma, Kasım 24, 2023

Kravat Modelleri

Erkeklerde takım elbiselerinin en tamamlayıcı öğesi kravattır. Takım elbise açısından kravat olmasa olmaz denecek cinsten bir gereklilik halindedir. Uzun yıllar ciddi görüntüsünden vazgeçmemiş kravat modelleri artık çok farklı tarzlarda karşımıza çıkmaktadır. Moda tasarımcıları her yaştan her tarzdan insanlara hitap eden kravat modelleri tasarlamışlardır. Bu sayede artık kravatlar o ciddiyetten kurtulup renkli cıvıl cıvıl bir görünüm kazanmıştır. Tabi ki yine o asil renklerde de mevcuttur ama tasarımcılar sayesinde artık renk ve tarz açısından çok geniş bir yelpazeye sahiptirler. Kravatlardaki bu yenilikler bir göz atmak istersiniz diye düşündük ve sizin için bu yeni kravat tarzlarını tanıtmaya karar verdik.

Çeşitli kumaş türlerinden tasarlanan kravat çeşitleri arasında  en ön plana çıkanlar düz, kare motifli, çizgi desenli, mikro desenli ve örgü olanlardır. Bunların yanı sıra birbirinden farklı renk seçenekleri ile karşımıza çıkan kravatlarda artık renkler çingene pembesinden sarıya, turuncudan, kırmızıya varana kadar her renkte tercih edilmektedir. Hatta tek renk yerine iki üç rengin karışımından oluşan bir renk seçeneği de tercih edebilirsiniz. Burada amaç renkli kravatlar sayesinde sürekli takım giymek zorunda olan insanların hayatına bira renk ve ışıltı katmaktır. bu renkli kravatlar sayesinde artık dönüp dolaşıp aynı renkleri taşımayacaksınız.

Kumaş ve renkte kendini yenileyen kravatlar desen seçeneklerinde de kendini yenilemiştir. Artık kravatlarda çiçekler, böcekler yada çizgi film kahramanları görürseniz sakın şaşırmayın çünkü artık bu tarz kravatları artık kişilin üzerinde çok göreceksiniz. Her ne kadar önceki modellerden tamamen vazgeçilemese de artık özellikle genç beylerin dolaplarında kalpli, çiçekli elmas figürlü ve buna benzer bir sürü farklı desenlerle tasarlanmış kravatlar olacaktır.

İnsanın ruh halini en iyi yansıtan dış görünüşüdür. Eğer her zaman gri tonlarında yada siyah tonlarında giyinirseniz bu sizin iç dünyanızın çok da renkli olmadığını gösterir. Yada tam tersi bir durum da olabilir. Mesela sürekli koyu renklerde ve hep tek renk seçimi yaparsanız bu sizin ruh halinizi farkında olmadan etkileyecektir. Size tavsiyemiz bu senenin yeni trendi olan renkli, desenli ve cıvıl cıvıl olan kravatlar için dolabınızda yer açın.

Sude Seçkin
Sude Seçkinhttp://www.kadinim.net
Kadınım.Net Editörü

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Son Konular