21.7 C
İstanbul
Pazartesi, Haziran 20, 2022

L’Oréal’den Skin Perfection Serisi

lorealden-skin-perfectionGünümüzde birçok kadının en büyük sorunu yüzündeki cilt sorunları. İri gözenekler, lekeler, kızarıklık… Özellikle şehir hayatında dış etkenler etkisini cilt üzerinde ağır hissettiriyor. Birçok kozmetik firması, cilt sorunlarına karşı ürünler geliştiriyor. Karşımıza çıkan bu ürün alternatifleri içinde en çarpıcı örneklerden biri, şüphesiz L’Oréal’in Skin Perfection serisi. Bu seriden Cilt Kusursuzlaştırıcı Günlük Nemlendirici, Cilt Kusursuzlaştırıcı Serum ve Cilt Kusursuzlaştırıcı 6’sı 1 Arada BB Krem’i deneme fırsatını buldum.

 

 

 

Ürünlerin pembe ambalajı çok güzel. Raflarda birçok diğer ürüne nazaran daha fazla dikkat çekiyor ve insanda satın alma isteğini arttırıyor. Skin Perfection Cilt Kusursuzlaştırıcı Serum, diğer ürünler gibi cilt dokusunu pürüzsüzleştirme, gözenekleri sıkılaştırma ve cilt tonunu eşitleyip aydınlatma görevi görüyor. Ürünün Günlük Nemlendirici’den önce uygulanması tavsiye ediliyor, birkaç damla alarak parmak uçlarına masaj yaparak uygulanması gerekiyor. Günlük Nemlendirici uygulanmadan önce Serum’un cilt tarafından iyice emilmesini beklememiz öneriliyor. Serumu uyguladığımda yumuşak ve akıcı etkisi hemen dikkatimi çekti.

Cilt Kusursuzlaştırıcı Günlük Nemlendirici, Serum’dan sonra uygulanacak olan ürün. En iyi emilim için her sabah, temizlenmiş yüze ve boyna uygulanması tavsiye ediliyor. Cildi kusuzsuzlaştırmak, yumuşatmak ve 24 saat nemlendirme işlevi gören ürün, test eden bayanların yüzde 84’ü gibi yüksek bir oranda onaylanmış. Formülü Perline-P ile zenginleştirilmiş olan nemlendirici, güzel pembe rengiyle dikkat çekiyor.

Cilt Kusursuzlaştırıcı 6’sı 1 Arada BB Krem ise denediğim birçok BB Krem’den daha iyi sonuç verdi. BB Krem’ler piyasada yayınlandığından beri klasik fondöten kullanmayı bıraktığımı çünkü bu kremlerin çok daha doğal bir sonuç verdiğini daha önce yazmıştım. L’Oréal’in Skin Perfection Cilt Kusursuzlaştırıcı 6’sı 1 Arada BB Krem’i çok severek kullanacağım bir alternatif olacak. “Açık Ton” versiyonu cildimle birebir uyum sağladı. Cildimdeki sorunları kapatmakla kalmadı sanki hiçbr şey kullanmamışım gibi gayet doğal bir görüntü verdi. Aşağıdaki fotoğrafta ürünü kullanmadan önceki ve sonraki halimi görebilirsiniz. Solda gördüğünüz üzere bende kızarıklık ve iri gözenek sorunları var. Kremi görüntü doğal olsun diye çok ince bir tabaka halinde kullandım, buna rağmen sorunlarımı çok iyi kapattı.

Ürünün sadece dış kutuları değil, ambalajları da çok güzel. Pembe rengiyle büyülüyor.

 

Üründen maksimum faydayı alabilmeniz için, en az bir hafta kullanın. Bu ürünlerin yanısıra gözenekleri anında gizleyebilmek için Skin Perfection Cilt Kusursuzlaştırıcı Mucizevi Dokunuş’un da kullanılması öneriliyor.

Sude Seçkin
Sude Seçkinhttp://www.kadinim.net
Kadınım.Net Editörü

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Son Konular