24.9 C
İstanbul
Cumartesi, Haziran 25, 2022

Marmaris Selimiye

Marmaris’in Selimiye ilçesi ülkemizde insanların özellikle yazları tercih ettikleri, tatil yapmak için en uygun yerlerden birisidir. Selimiye durgun, sakin, sesin ve kalabalığın fazla olmadığı bir yöredir.

Marmaris Selimiye yüzmeyi sevenler için ideal bir yerdir. Çok özellikli bir koya sahip olmasa da oranın sakinliği insanları büyüler. Sakinlik isteyen her insan için, sabahları denizi izlemek ve denizin hışırtısını dinlemek için çok özel, akşamları balık lokantalarında keyifli sohbetler yapılabilecek özgünlüğe sahip koya sahiptir. Ülkemiz insanının şehir kalabalıklığından bunaldığı zamanlarda gidip kafalarını dinleyebilmeleri adına muazzam bir ilçedir. Bu ilçede kendilerine ait evi olmayanlar için birçok otel seçeneği bulunur. Otellerin fiyatları her yerde olduğu gibi otelden otele değişkenlik gösterir. Maddiyatınıza uygun otelleri tercih edip oralarda konaklamak Selimiye’yi yaşamak için yeterlidir. Selimiye’de nerede konaklarsanız konaklayın ilçenin keyfini çıkarmanız için o ilçe sınırları içerisinde kalmak yeterlidir. Selimiye’yi yaşayanlar bilirler, Selimiye’de kalmak, hiçbir yabancılık çekmeden doğayı yaşamak demektir. Bu tatil yöresi sizi bütün misafirperverliğiyle içine alır ve size doğanın keyfini yaşama fırsatı sunar. Bu doğa keyfini yaşamak için insanlar da bu eşsiz, güzel, etkileyici tatil yerini sık sık kullanırlar. Ruhsal anlamda rahatlatıcı özelliği bulunan bu ilçe insanda hayranlık uyandırır.

selimiye
Selimiye’yi yaşayanlar bilir. Bu tatil yöresinin başlıca sunduğu güzellikler doğanın temel bileşenleri olan güneş, hava, su ve topraktır. İşte bu bileşenlerin keyfini yaşamak için bulunmaz bir nimet olan Selimiye doğal güzelliklerinden ötürü vazgeçilmez bir tatil yöresi olmuştur. Ne ulaşımı zordur, ne de orada konaklaması. Selimiye ülkemizin güzel nimetlerindendir.

Bu doğa cennetinde tatil planı yapmayı düşünüyorsanız, otel, pansiyon ve apart ihtiyaçlarınız için aşağıda yer alan adresten aracısız onlne rezervasyon yapabilirsiniz.

Sude Seçkin
Sude Seçkinhttp://www.kadinim.net
Kadınım.Net Editörü

Benzer İçerikler

1 Yorum

  1. Selimiye huzurun adı. Yatçıların uğrak yeri. Yaz aylarının vaz geçilmezi. Bir kez olsun giden kolay kolay ayrılamıyor. Görmeniz önerilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Son Konular