8.5 C
İstanbul
Pazartesi, Aralık 26, 2022

Mutlu Hissettiren Hediye Kutuları; Muhiku

Hediye konusuna farklı bir boyut kazandırmak isteyen başarılı girişim şu ana kadar 100.000’den fazla kişinin özel anlarına eşlik etti. Bazen bir doğum gününde yer aldı Muhiku bazen hastanede bazen bir kutlamada bazen kırılan bir gönülde.

Hayatta başımıza ne yazık ki hep iyi şeyler gelmiyor. Bir arkadaşımız veya ailemizden biri üzgünken, sıkıntıdayken bizim hayatımızda her şey yolunda olsa bile o an nasıl mutlu olabiliriz? Cevap çok basit; Mutlu etmeye çalışarak. Kimi zaman bir sıkıntıyı dinleyerek kimi zaman beraber bir fincan kahve içerek, hediye göndererek, önemli hissettirerek… “Mutlu Hissettiren Kutu” her zaman bu çabaya layık olmak için çalışıyor. Üzgün bir yüzü gülümsetmek, kırılan gönlü tamir etmek, “seni unutmadım” demek için yanınızda olmaya çalışıyor. Sizlerden gelen fotoğraflar, güzel yorumlar ise ekibin tüm yorgunluğunu gidererek Muhiku’yu daha güçlü kılıyor.

Erkeğe Hediye Seçenekleri

‘’Kadınlar için o kadar çok seçenek varken erkekler için neden bu kadar az?‘’

Evet, çoğu kadın bir erkek için hediye araştırırken zorlanıp bu cümleyi kurmuştur. Erkek kardeşimize, ağabeyimize, babamıza, kuzenlerimize, öğretmenlerimize, erkek arkadaşımıza, eşimize, iş arkadaşlarımıza hediye seçerken bu yüzden genelde kolayı seçiyoruz: Parfüm, cüzdan, gömlek ve saat.

Erkeğe hediye alırken kendini yinelemek, bunun sonucunda karşındakinin şaşırmadığını görmek; muhtemelen kullanamayacağı bir şey vermek çok can sıkıcı değil mi? Ya bedeni olmuyor ya rengi ona uymuyor ya da hiç ihtiyacı yok. Seçilen hediyeye bu sebeple güvenemeyip içine bir değişim kartı iliştirmek… Biliyoruz ki birçok kişi onu değiştirmeye vakit bulamıyor, başkasına hediye ediyor ya da aldığınız hediye evde bir köşede unutuluyor. Sizin gözleriniz ise her buluştuğunuzda üstünde, evinde ona aldığınız hediyeyi arıyor. Muhiku olarak artık bu devri kapatıyoruz. Dünyanın farklı yerlerinden özenle seçilmiş, taze çekilmiş kaliteli kahveler, doğada harmanlanan katkısız enfes çaylar, zamanın nasıl geçtiğini unutturacak kitaplar, ihtiyacına yönelik kişisel ürünler, çikolatalar, bakım ürünleri ve daha fazlası…

Küçükken tek bir hediye aldığınızda mı mutlu olurdunuz yoksa paket paket farklı ambalajlarda sarılı hediyeler mi? Eğer ikincisi diyorsanız erkeğe hediye edeceğiniz kutunuza farklı ürünler ekleyerek kutunuzu zenginleştirebilir, hediye vereceğiniz kişiyi daha fazla heyecanlandırabilir; aldıklarınızı bir an önce kullanmak için sabırsızlandığına kendiniz şahit olabilirsiniz. Zaten hediye vermek bu şekilde güzeldir, o mutluysa siz de mutlu olursunuz.  Unutmayın ki hediyelerin maddi boyutu önemli değildir, ustaca seçilmiş bir hediyede kilit nokta niteliktir.

 

Kız Arkadaşa Hediye Fikirleri

Kadınların kadınlara hediye seçmesi dünyanın en kolay şeylerinden olabilir. Özellikle beraber çok vakit geçiren arkadaşlar birbirlerinin neye ihtiyacı olduğunu ve neyden hoşlandıklarını kızlara özgü o muhteşem gözlem yeteneği sayesinde kolaylıkla bilir. Fakat iş tanımadığınız birine veya karşı cinsin hediye seçmesine geldiğinde birtakım tıkanıklıklar olabiliyor.

Kız arkadaşınıza peluş oyuncak, parfüm, takı, çanta, aksesuar, çerçeve, defter, kalem, makyaj malzemesi, isme özel plaketler vs. aldıysanız başa dönme ve kendinizi tekrar etme ihtimaliniz çok yüksek. Kimi zaman alınan hediyeler unutulup yeniden aynı hediyenin alındığı bile oluyor -bu gerçekten çok kötü bir durum. Böyle bir şeyin olmasını asla istemeyiz bu sebeple sizler için kız arkadaşa hediye edebileceğiniz, her zevke hitap etmeyi hedeflediğimiz kutular tasarladık.

Kız arkadaşınız kendisine zaman ayırmaktan, kitapların zengin dünyasında kendini kaybetmekten, bakım yapmaktan, farklı deneyimler edinmekten, yeni şeyler öğrenmekten, kendini geliştirmekten, çeşit çeşit kokulardan, mumlardan, dekorasyondan ve daha birçok sayısız güzel şeyden hoşlanabilir. Bunları bir araya getiren çok yönlü bir hediye oluşturmak ve ona ulaştırmak artık hiç de zor değil.

Özensiz seçilmiş eşyalardan, sıradan hediyelerden, kendini özel hissettirmeyen alelade ürünlerden uzak durun. Kötü bir hediye vermenin sebebi yeterince tanımamaktan veya hediye seçmek için zaman bulamamaktan kaynaklanmaktadır.

Kız arkadaşa hediye almak için birçok özel gün var; Kadınlar günü, Anneler Günü, 14 Şubat Sevgililer Günü, mesleklere özel günler, ay dönümleri, yıl dönümleri, buluşmaya giderken, iş için tebrik ederken, mezuniyetini kutlarken, bazen sadece içten geldiği için… Bu günleri çiçekle geçiştirmemeniz, kız arkadaşınızı mutlu etmeniz ve şaşırtmanız için gece gündüz çalışıyor ve her geçen gün kategorilerimizi sizlerin de geri dönüşleri ile yeniliyoruz.

Sude Seçkin
Sude Seçkinhttp://www.kadinim.net
Kadınım.Net Editörü

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Son Konular