16.6 C
İstanbul
Çarşamba, Kasım 22, 2023

O Muazzam Görünen Pastaların Sırrını Biliyoruz!

Katıldığınız bir doğum günü partisinde ya da bir akşam yemeği sonrasında size sunulan bir ikramda, göz kamaştıran ev yapımı pastalar ile karşılaşıyorsunuz. Peki bu pastaları hazırlayan ev sahiplerinin sizden çok daha hünerli ya da pasta yapımında çok daha deneyimli olduğunu mu düşünüyorsunuz? Aslında görünüşü ile adeta iştahları kabartan o muhteşem pastaların sırrı sadece şeker hamuru oluyor.

Yanlış okumadınız, sadece şeker hamuru kullanarak bir pastaya harika bir görünüm kazandırabilirsiniz. Üstelik bu malzemeyi hazırlamak için dakikalarca uğraş vermenize, kıvam yakalamak için zaman harcamanıza da gerek yok. Size sunulan o muazzam pastalar için de saatlerce zaman harcandığını sakın düşünmeyin. Zaman artık çok kıymetli ve kimse bir pasta için saatlerini harcamak istemiyor.

Hazır Şeker Hamurundan Pasta Süslemesi

Artık şeker hamuru kullanılarak hazırlanmış olan hazır pasta süslemeleri ile tanışmanızın vakti geldi. Evde hazırladığınız pastanın ebatları ne olursa olsun, sadece bu hazır süslemelerle harika bir görünüm elde edebiliyorsunuz. Hazır süslemeler paketinden çıkarılarak kesiliyor. Ardından düzgün ve dikkatli bir şekilde pasta üzerine uygulanıyor. İşte bu kadar kolay!

Dikkat edilmesi gereken sadece, pastanın sunumuna yakın bir zamanda şeker hamurundan süslemeleri pasta üzerine yerleştirmek oluyor. Aksi halde pastadaki nem, süsleme hamurunu olumsuz etkileyebiliyor. Bu arada süsleme hamurunu pişirmeniz gerekmiyor. Pratik bir şekilde keserek pastanın üzerini hatta yan bölümlerini de bu süslemeler ile kaplayabilirsiniz.

Şeker Hamuru Süslemelerinde Geniş Renk Seçeneği

Eğer hazır pasta süslemelerinde geniş bir seçenek ararsanız sizlere Kenton markasının ürünlerini önerebiliriz. Çünkü marka her şeyden önce kaliteli ve leziz olan şeker hamurundan süslemeler hazırlıyor. Satışa sunduğu süslemelerin bir sanat eseri kadar güzel ve etkileyici olması da dikkatlerden kaçmıyor.

Oldukça geniş bir renk seçeneği sunuyor olması da kadınların bu markanın ürünlerine daha fazla ilgi göstermesini beraberinde getiriyor. Şeker hamuru pasta kaplamalarının üzerine soslar ya da meyve parçacıkları a ekleyebilirsiniz. Artık o harika pastaların sırrını siz de biliyorsunuz. Şimdi bu sırrı daha yakından incelemek için https://www.kenton.com.tr/tr/kenton-seker-hamuru-pasta-kaplamasi/  adresine tıklayabilirsiniz. Böylece pasta kaplama seçeneklerinize de göz atmış olacaksınız.

Sude Seçkin
Sude Seçkinhttp://www.kadinim.net
Kadınım.Net Editörü

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Son Konular